ASUS ZenBook Flip S UX371 (11th Gen Intel)

Ve výrazném notebooku ZenBook Flip S se snoubí sofistikovaná elegance s nejmodernějším designem, který jej činí ještě žádanější než kdy dříve. Uhlazený OLED displej v rozlišení 4K UHD s rámečky NanoEdge a pantem ErgoLift s 360° rotací dělají z notebooku ZenBook Flip S výjimečně kompaktní a naprosto univerzální zařízení. O bezkonkurenční výkon, který vám zajistí kreativitu a produktivitu i na cestách, se stará 11. generace procesoru Intel® Core™ a grafická karta Intel® Iris® Xe. Notebook s nádechem luxusu – ZenBook Flip S – vám zajistí flexibilitu a výkon.

Displej

OLED, v rozlišení 4K UHD, s extrémně tenkými rámečky

Úžasný OLED displej v rozlišení až 4K UHD, s rámečky NanoEdge a technologií HDR poskytuje notebooku ZenBook Flip S výjimečně podrobný a realistický obraz, který ještě doplňuje extrémně přesné zobrazení barev s certifikací PANTONE® a 100% barevný gamut DCI-P3, který se běžně využívá v kinematografii. Disponuje také vysokým dynamickým rozsahem a zobrazuje skutečně tmavě černou barvu, což dokazuje i jeho certifikace VESA DisplayHDR 500 True Black. Certifikace TÜV Rheinland potvrzuje, že je displej šetrný k očím, i proto se tento pohlcující displej s tenkými rámečky výborně hodí pro všestrannoupráci i zábavu.

3840x2160

Rozlišení 4K UHD

Výkon

Neuvěřitelný výkon

Notebook ZenBook Flip S je navržen tak, aby poskytoval vynikající výkon kdekoli. Jeho tenké a lehké tělo obsahuje vše, co potřebujete k nekompromisní produktivitě, ať už jste v kanceláři, doma, nebo na cestách. Vybrané modely notebooku ZenBook Flip S disponují také certifikací Intel® Evo, která zajišťuje vynikající mobilní výkon, nádherný obraz a výbornou energetickou spotřebu. Můžete se spolehnout, že s notebookem ZenBook Flip S budou i ty nejnáročnější úlohy hračkou.

Windows 10 Pro

Baterie

Extrémní výdrž baterie

Nezáleží na tom, jak dlouhý je váš pracovní den. Vysokokapacitní baterie v notebooku ZenBook Flip S vydrží tak dlouho, jak bude potřeba. Se svou technologií rychlého nabíjení ji lze nabít na 60 % kapacity za pouhých 49 minut, takže budete připraveni rychleji než kdy dříve. Notebook ZenBook Flip S také obsahuje technologii ASUS USB-C® Easy Charge, tudíž jej můžete nabíjet prostřednictvím USB-C nabíjecích adaptérů s certifikací Power Delivery a můžete tak využívat přenosné nabíječky, nabíječky v letadle nebo powerbanky.

15 hodin

dlouhá výdrž baterie3

 

 

67 Wh

kapacita baterie

 

Nabíjení USB-C® Easy Charge

podpora

 

Více najdete na https://www.asus.com

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy