Lenovo IdeaPad Y510P, pro náročné hráče!

Stylový herní notebook si zachovává výkonnost a je vhodný pro multimediální a především herní nasazení. Dvoujádrový procesor Intel Core i5-4200M (2.5GHz, TB až 3.1GHz); 8GB RAM DDR3(1.6GHz);15.6" FullHD(1920x1080 px) Led displej; Grafika NVIDIA GeForce GT755M; 1TB hybridní disk; Wi-Fi, Bluetooth, 3x USB, Kamera, podsvícená klávesnice.  

Řada notebooků IdeaPad Y s herním určením od společnosti Lenovo v sobě skrývá surovou sílu v kombinaci s úhledným designem. Navíc notebooky obsahují překvapivé novinky a jsou připraveny pro mobilní zábavu, ať se s nimi vydáte kamkoliv.Procesory Intel ovšem nejsou to jediné, co uživateli pomáhá v tvorbě a přináší neuvěřitelné multimediální zážitky.

 

Dalšími součástmi jsou výkonné grafické karty v kombinaci s kvalitními displeji a prostorovým zvukem za pomoci JBL reproduktorů a technologie Dolby Home Theater v4.Notebooky IdeaPad Y jsou postaveny na mobilní platformě Intel Core. Ta jim poskytuje nejen exkluzivní výkon, ale navíc i nízkou spotřebu, se kterou jde ruku v ruce dlouhá výdrž při práci na bateriové napájení.

 

 

Praktický vícedotykový touchpad v kombinaci s moderní klávesnicí přínáší neobvyklé pohodlí při práci a potěší i v případě multimediálního nasazení počítače. Pohodlí pro uživatele přináší i speciální software VeriFace, který rozpozná váš obličej a automaticky se přihlásí správný uživatelský účet.

Displej/Grafika
Typ displeje: Matný 
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 (Full HD) 
Úhlopříčka displeje ["]: 15,6 
Grafická karta: NVIDIA GeForce GT 755M 
Výrobce grafického čipu: NVIDIA 
Velikost grafické paměti [MB]: 2 048
 
Rozhraní
HDMI: Ano 
Webkamera: Ano 
USB 3.0: Ano 
Počet portů USB 2.0: 2 
Počet portů USB 3.0: 1
 
Připojení k síti
Bluetooth: Ano 
Typ síťové karty: GLAN, WLAN 
Wi-Fi standardy: b, g, n
 
Operační paměť
Typ paměti: DDR3 
Frekvence paměti [MHz]: 1 600 
Velikost operační paměti [GB]: 8
 
Procesor
Typ procesoru: Intel Core i5 (Haswell) 
Model procesoru: 4200M(2.5/3.1GHz) 
Jádro procesoru: dvoujádrový 
Frekvence procesoru [MHz]: 2 500

 

 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy