Lenovo ThinkPad P70: nová definice výkonu mezi mobilními pracovními stanicemi

• Lenovo ThinkPad P70 je vytvořen pro náročné uživatele, kteří vyžadují maximální výkon a spolehlivost • Inovativní systém chlazení FLEX Performance Cooling se postará o spolehlivý odvod tepla • Touchpad nové generace přináší tři funkční tlačítka, lepší použitelnost a vyšší odolnost proti opotřebení   

 

Společnost Lenovo představila nový přírůstek ze svého portfolia mobilních pracovních stanic řady ThinkPad P. Je jím výkonný 17palcový notebook ThinkPad P70, který je speciálně navržen pro profesionály a náročné uživatele. Jeho hardwarová výbava zahrnuje doposud největší kapacity operační paměti i datového úložiště, jaké kdy byly v mobilní pracovní stanici přítomny a současně je certifikován předními nezávislými prodejci softwaru (ISV) pro práci s více než stovkou náročných aplikací.

Výkonný pomocník pro vaše podnikání
 
Notebook ThinkPad P70 ocení díky ohromující vizualizaci a vysokému rozlišení až 4K IPS displeje (3840x2160) se 100% barevnou škálou hlavně profesionálové vyžadující kvalitní obraz. Pro intuitivnější práci si mohou uživatelé také zvolit model s volitelným dotykovým Full HD displejem. Integrovaný kalibrátor barev X-Rite Pantone ještě podpoří kvalitu zobrazovaného obsahu a zajistí větší přesnost obrazu s přirozenou reprodukcí a lepším podáním barev po celou dobu životního cyklu notebooku.

ThinkPad P70 je vybaven nejsofistikovanější výbavou, kterou současné profesionální notebooky nabízí. Dostatečný grafický a výpočetní výkon mu zajišťuje kombinace procesoru Intel Xeon 6. generace, navrženého na míru pro mobilní pracovní stanice, a nejnovější grafické karty NVIDIA Quatro. Notebook je schopný pojmout až 64 GB operační paměti a zvládne pracovat až se čtyřmi úložišti zároveň. Navíc využívá SSD paměti s kapacitou až 1 TB a nejnovější technologií PCIe pro rychlost zápisu až pětkrát vyšší než poskytují technologie SATA. 

Notebook je také vybaven řadou portů pro maximální konektivitu a možnost efektivní práce. Uživatelé tak mohou pro práci s daty využít například jeden ze čtyř USB portů, HDMI slot nebo integrovanou čtečku paměťových karet. Tento výběr ještě doplní dva porty Intel Thunderbolt 3 s extrémně vysokou propustností. S jejich pomocí je možné k notebooku připojit až několik displejů s vysokým rozlišením i výkonná datová zařízení.

Konstrukce dvojitého ventilátoru umožňuje notebooku lepší chlazení, tišší provoz a větší výkon. Stejně jako ostatní modely ThinkPad prošel i ThinkPad P70 náročným armádním testováním podle standardů Mil-SPEC se zaměřením na vysokou odolnost i v těch nejnáročnějších podmínkách. 

Cena a dostupnost
 
Mobilní pracovní stanice ThinkPad P70 je na našem trhu dostupná za cenu začínající na 70 289 Kč včetně DPH.

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz. Informace o Lenovo teamu pak naleznete na www.lenovoteam.cz. Nově byly spuštěny stránky www.thinkserver.cz, které přinášejí nabídku serverů společnosti Lenovo.
 

 

Speciály

Aktuality

Tiskové zprávy