Lenovo ThinkPad T570: opravdu skvělý notebook pro byznys

Buďte produktivní, mobilní a vždy online s ThinkPad T570. Novinka mezi byznysovými notebooky Lenovo ThinkPad řady T je ideálním zařízením pro vytížené profesionály. Poskytuje vysoký výkon v mimořádně tenkém těle a zároveň nabízí spolehlivost typickou pro legendární značku ThinkPad. Díky své nízké hmotnosti, vysokému výkonu a výjimečné odolnosti jej ocení především uživatelé, kteří potřebují zvládat více úkolů najednou.

 Lenovo ThinkPad T570 má veškeré předpoklady pro efektivní práci a bez problémů udrží krok i s nejnáročnějšími uživateli. Dostatečný výkon mu poskytují výkonné procesory Intel Core sedmé generace, až 32GB operační paměť, rychlé SSD úložiště a operační systém Windows 10 Pro. Notebook je navíc možné velmi snadno nastavit, provést upgrady a zabezpečit uložená data.
ThinkPad T570 se také postará o maximální zabezpečení všech dat. Je totiž vybaven čtečkou otisku prstů, která umožňuje bezpečnější přihlašování s jediným dotykem. Nebo se jednoduše usmějte do kamery notebooku. Software Windows Hello a jeho vyspělá technologie rozpoznání obličeje vám přihlášení ještě více usnadní. Veškeré údaje a dokumenty budou v bezpečí i díky čipu dTPM 2.0, který dále šifruje a chrání vaše data.
 
Využijte na maximum čas během cestování. Lenovo ThinkPad T570 přichází v mimořádně tenkém designu s praktickou numerickou klávesnicí a s velmi nízkou hmotností pouhých 2,04 kg. Snadno se tak vejde do každé brašny. Můžete jej mít vždy při sobě bez obav, že by při přenášení došlo k jeho poškození. Při konstrukci notebooku byly použity kvalitní a pevné materiály, které obstály i při náročném armádním testování. 
Samostatnou kapitolou je pak extrémní výdrž baterie, která tento 15,6palcový notebook udrží v chodu až 16 hodin na jedno nabití. Výdrž na baterii ještě prodlouží technologie Power Bridge, která umožňuje výměnu baterie bez nutnosti notebook vypnout. S přídavnou cestovní baterií, kterou je možné vyměnit za chodu, tak můžete pracovat a bavit se až 21 hodin bez přerušení. 
K dokonale mobilnímu notebooku chybí už jen zmínka o možnostech konektivity. Široká nabídka portů včetně USB-C s podporou technologie Intel Thunderbolt 3 zaručuje dostatečnou kompatibilitu se všemi periferiemi a rychlý přenos dat. ThinkPad T570 je možné také nakonfigurovat s možností připojení WWAN, takže budete mít vždy k dispozici přístup k 3G nebo 4G mobilním sítím. 
 
Notebook Lenovo ThinkPad T570 je k dispozici za cenu od 39 790 Kč včetně DPH.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy