Notebook Acer Spin 3 je stylový a spolehlivý společník na cesty pro mladé profesionály

Společnost Acer dnes představila nový Spin 3, nejnovější přírůstek do své populární řady konvertibilních notebooků Spin. Díky kombinaci výkonu, přidané hodnoty, dlouhé výdrži na baterii a štědré velikosti obrazovky vybočuje Spin 3 z řady.

Praha, 11. dubna 2019 – Společnost Acer dnes představila nový Spin 3, nejnovější přírůstek do své populární řady konvertibilních notebooků Spin. Díky kombinaci výkonu, přidané hodnoty, dlouhé výdrži na baterii a štědré velikosti obrazovky vybočuje Spin 3 z řady. Využívá operační systém Windows 10 a pohání jej procesor až Intel® Core™ i7 osmé generace a volitelná grafika NVIDIA® GeForce® MX230. Může se také pochlubit až 512GB PCIe SSD a až 1TB HDD úložištěm, dokovatelným a dobíjecím dotykovým perem a rychlejším bezdrátovým připojením Wi-Fi 5. 

●    Je poháněn procesorem Intel® Core™ i7 osmé generace, grafikou NVIDIA® GeForce® MX230 a 256GB PCIe SSD
●    Okouzlující vzhled díky pouhých 9,6 mm tenkému rámečku, 14" dotykový Full HD IPS1 displej a díky svým odolným 360° pantům flexibilní a konvertibilní
●    Lehký, a přesto s vysokým výkonem, velkým úložištěm a bohatými funkcemi — je dodáván s 1TB HDD úložištěm, dobíjitelným perem Acer Active Pen a gigabitovou dvoupásmovou Wi-Fi 5 
●    Díky až 12hodinové výdrži na baterii na jedno nabití je dokonalým pracovním strojem pro kreativce a profesionály na cestách


Díky své hmotnosti 1,7 kg nový Spin 3 v batohu či kufříku téměř nepocítíte. Může se pochlubit pouhých 9,6 mm tenkými rámečky a 79% poměrem obrazovky k tělu pro větší zobrazovací plochu na svém o 360° překlopitelném displeji a lze využít jako notebook i jako tablet. Odolné 360° panty jsou ideální na práci, psaní, sdílení prezentací i hraní her. 14" dotykový Full HD IPS  displej u Spin 3 umožňuje ovládání perem i dotyky současně a Acer Active Pen přináší přesný a přímý vstup na obrazovce na více kontaktních místech, což zefektivňuje práci na složitějších projektech.
Dlouhá výdrž na baterii a dokovatelné pero s rychlým nabíjením
Profesionálové mohou na cestách pracovat až 12 hodin  bez nabíjení baterie a dokovatelné pero Acer Active Pen uživatelům umožňuje okamžitě zapisovat poznámky a zabránit tak jejich ztrátě.
Dvojice dopředu směřujících reproduktorů poskytuje jasnější a hlasitější zvuk v libovolném režimu používání. Precision TouchPad, který podporuje Windows 10 gesta, uživatelům umožňuje pracovat rychleji a plynuleji díky přesnému sledování polohy prstu či více prstů. Gigabitová dvoupásmová Wi-Fi 5 s technologií MU-MIMO udržuje uživatele v kontaktu s kolegy, klienty i přáteli.
Cena a dostupnost
Acer Spin 3 bude v oblasti EMEA k dispozici v červnu za cenu od 699 €.
Přesné parametry, ceny a dostupnost se mohou lišit v závislosti na zemi prodeje. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.
Nový notebook Acer Spin 3 byl dnes představen na tiskové konferenci next@acer konané v New Yorku, kde společnost Acer ukázala řadu nových zařízení a řešení pro hráče, tvůrce, rodiny, studenty a profesionály. Pro více informací navštivte www.acer.com/nextatacer.
 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy