Notebook Acer Spin 3 je stylový a spolehlivý společník na cesty pro mladé profesionály

12. 04 2019 |

Společnost Acer dnes představila nový Spin 3, nejnovější přírůstek do své populární řady konvertibilních notebooků Spin. Díky kombinaci výkonu, přidané hodnoty, dlouhé výdrži na baterii a štědré velikosti obrazovky vybočuje Spin 3 z řady.

Praha, 11. dubna 2019 – Společnost Acer dnes představila nový Spin 3, nejnovější přírůstek do své populární řady konvertibilních notebooků Spin. Díky kombinaci výkonu, přidané hodnoty, dlouhé výdrži na baterii a štědré velikosti obrazovky vybočuje Spin 3 z řady. Využívá operační systém Windows 10 a pohání jej procesor až Intel® Core™ i7 osmé generace a volitelná grafika NVIDIA® GeForce® MX230. Může se také pochlubit až 512GB PCIe SSD a až 1TB HDD úložištěm, dokovatelným a dobíjecím dotykovým perem a rychlejším bezdrátovým připojením Wi-Fi 5. 

●    Je poháněn procesorem Intel® Core™ i7 osmé generace, grafikou NVIDIA® GeForce® MX230 a 256GB PCIe SSD
●    Okouzlující vzhled díky pouhých 9,6 mm tenkému rámečku, 14" dotykový Full HD IPS1 displej a díky svým odolným 360° pantům flexibilní a konvertibilní
●    Lehký, a přesto s vysokým výkonem, velkým úložištěm a bohatými funkcemi — je dodáván s 1TB HDD úložištěm, dobíjitelným perem Acer Active Pen a gigabitovou dvoupásmovou Wi-Fi 5 
●    Díky až 12hodinové výdrži na baterii na jedno nabití je dokonalým pracovním strojem pro kreativce a profesionály na cestách


Díky své hmotnosti 1,7 kg nový Spin 3 v batohu či kufříku téměř nepocítíte. Může se pochlubit pouhých 9,6 mm tenkými rámečky a 79% poměrem obrazovky k tělu pro větší zobrazovací plochu na svém o 360° překlopitelném displeji a lze využít jako notebook i jako tablet. Odolné 360° panty jsou ideální na práci, psaní, sdílení prezentací i hraní her. 14" dotykový Full HD IPS  displej u Spin 3 umožňuje ovládání perem i dotyky současně a Acer Active Pen přináší přesný a přímý vstup na obrazovce na více kontaktních místech, což zefektivňuje práci na složitějších projektech.
Dlouhá výdrž na baterii a dokovatelné pero s rychlým nabíjením
Profesionálové mohou na cestách pracovat až 12 hodin  bez nabíjení baterie a dokovatelné pero Acer Active Pen uživatelům umožňuje okamžitě zapisovat poznámky a zabránit tak jejich ztrátě.
Dvojice dopředu směřujících reproduktorů poskytuje jasnější a hlasitější zvuk v libovolném režimu používání. Precision TouchPad, který podporuje Windows 10 gesta, uživatelům umožňuje pracovat rychleji a plynuleji díky přesnému sledování polohy prstu či více prstů. Gigabitová dvoupásmová Wi-Fi 5 s technologií MU-MIMO udržuje uživatele v kontaktu s kolegy, klienty i přáteli.
Cena a dostupnost
Acer Spin 3 bude v oblasti EMEA k dispozici v červnu za cenu od 699 €.
Přesné parametry, ceny a dostupnost se mohou lišit v závislosti na zemi prodeje. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.
Nový notebook Acer Spin 3 byl dnes představen na tiskové konferenci next@acer konané v New Yorku, kde společnost Acer ukázala řadu nových zařízení a řešení pro hráče, tvůrce, rodiny, studenty a profesionály. Pro více informací navštivte www.acer.com/nextatacer.
 

Diskuse

.

Speciály

Aktuality

Tiskové zprávy