Právě se nacházíte:

Recenze LENOVO YOGA 920

LENOVO nabízí novou jógu a protože ji ještě nemáme, převzali jsme recenzi od zahraničních serverů, omluvte proto pokud najdete chyby, jde o to aby naši čtenáři měli představu, že již je v prodeji a k nám také jistě brzy dojde.  

Největší upgrade společnosti Lenovo Yoga 920 je samozřejmě zahrnutím procesoru Intel Core 8th generation. Na papíře vypadá jako největší meziroční aktualizace mobilních procesorů, jelikož hlavní procesory zdvojnásobují počet jádra. To by mělo znamenat lepší multitasking a intenzivní aplikace, jako je Photoshop.

Současně by narážka na grafickou kartu Intel UHD měla vyřešit všechny problémy s displejem 4K rozlišení Yoga 920. Uživatelé budou moci dále konfigurovat svůj stroj s pamětí 8 GB nebo 16 GB a SSD s úložnou kapacitou 256 GB, 512 GB nebo 1 TB.

Jádro specifikuje stranou, další vystupující funkce Lenovo Yoga 920 je, že nyní přichází s mikrofony Far Field, které vám umožní volat Cortanu ze vzdálenosti dokonce 4 metry. Myšlenka je, že nebudete muset stisknout tlačítko nebo ikonu na hlavním panelu, abyste svému inteligentnímu asistentovi zavolali. Dokonce to bude fungovat, když je víko notebooku zavřené, pokud je také připojeno k napájecímu zdroji.

Z našich zkušeností s technologií Lenovo Yoga 920 reproduktory JBL zněly stejně dobře jako předtím. Nicméně pravděpodobně budete spíše chtít připojit sluchátka do sluchátka kompatibilního s Dolby Atmos.

Jedním zvláštním krokem zpět s novým hybridem je to, že zabalí 70Wh baterie, zatímco Yoga 910 byl vybaven baterií 79 Wh. Navzdory poklesu kapacity pro ukládání energie společnost Lenovo stále tvrdí, že její nejnovější model bude mít za sebou 11 hodin provozu, což je o hodinu více než jeho předchůdce. 

Možná, že obnovení Kaby Lake je mnohem efektivnější, ale můžete očekávat, že se nám dostaneme na konec těchto tvrzení o životnosti baterie v našem úplném přehledu.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy