ACER ASPIRE V17-nitro

Aspire V17 Nitro je sice notebook, který spadá do střední třídy, ale i tak zvládne nabídnout výkon hráčům. Jedná se o kvalitní zpracování a výkonný harware. Uvnitř stroj ukrývá čtyřjádrový procesor Intel (i7-4710HQ). Ips displej poslouží ke kvalitnímu zážitku z hraní her i sledování večerních filmů.

I přes vysoký výkon notebook působí štíhle, což je v kategorii Black Edition nezvyklé. Šasi je výhradně vyrobeno z plastu, ale není to nijak na škodu. Pevnost základny je velmi solidní, a displej je tak ochráněn před přenášením. Také za zmínku stojí klávesnice, která je plnohodnotná (s numerickou částí) a má rudé podsvícení.

 

 

 

Rozměry nijak nezaskočí, 424,2 x 292,1 x 25,4 mm jsou zcela běžné pro tuto kategorii notebooků. Hmotnost 3 kg nijak neohromí, ale také nijak neurazí. Při běžném používání a surfování na internetu se s baterií (4450 mAh) dostanete na dobu okolo 3 hodin a 40 minut.

 

Vlastnosti

Procesor pracuje na frekvenci 2.5 GHz a má podporu TurboBoostu, kdy se jedná o navýšení frekvence až na neuvěřitelných 3.5 GHz + je doplněn 12 GB operační pamětí (RAM). Rozlišení displeje je dnes již na standardní hodnotě 1920x1080 obrazových bodů. Grafická karta jde ruku v ruce s procesorem. Jedná se o NVIDIA GeForce GTX 860M s 2 GB paměti. Disk (HDD) má 1TB. Samozřejmostí je celá řada rozhraní včetně Wi-Fi a Bluetooth. Přítomnost tří USB 3.0 také jistě potěší.
 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy