Acer TravelMate P645 - MG! Bussiness notebook nejvyšší kategorie!

Acer nikdy nepatřil mezi značky, které poskytují produkty nejvyšší třídy. Ale to se právě změnilo! Společnost přichází s prémiovým notebookem, jenž si zakládá na výkonu a mobilitě. 

TravelMate P645 lze považovat za absolutní špičku firmy Acer, která má ambice se dostat na vrchol. Jedná se o 14 palcový bussiness notebook se špičkovou výbavou a hmotností, jež poteší ty, kteří se musí se svým přístrojem neustále přesouvat. Vzhledově se nekonají žádné zázraky, produkt se drží standardu, který neurazí, ale ani nepotěší. Rozměry jsou 328,5 x 235,5 x 20,8 mm. Hmotnost je pak 1,52 kilogramů. Podle oficiálních zdrojů baterie vydrží až 8 hodin.Obrazovka obsahuje IPS panel a vládne Full HD rozlišením 1920 x 1080. Patří mezi největší přednosti přístroje. V noci Vám budou k práci svítit LED diody. Podsvícená klávesnice je samozřejmostí, fajnšmekry poteší TPM čip pro ochranu hesel. Na náš český trh se chystá model s konfigurací Haswell s Intelem Core i7 -4500U, 1,8 GHz, 4MB L3 Cache a TDP 15 W. Bohužel Acer pro nás připravil tu nejslabší možnou verzi. Styďte se! 

Konektorovou výbavu zaopatří Wi-Fi adaptér, Bluetooth modul 4.0, 3G modem a Ethernet (1 GB). K dispozici budou i tři USB 3.0, VGA, HDMI, SD karta a dva zvukové konektory. Těšit se budete moc i z Full HD kamery. Acer TravelMate P645 má předinstalovaný Windows 7 Professional 64 Bit. O dalších softwarech není zmínka. Grafiku bude zajišťovat AMD Radeon HD8750M, 2 GB s pamětí DDR3-1066.


 

Foto: Acer

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy