Acer uvádí nový model

Řada Aspire 1700 je určena především pro zaměstnance malých a středně velkých podniků a soukromé podnikatele, kteří potřebují přenosný notebook s velkým displejem srovnatelným se stolním počítačem, jasný obraz se zřetelným podáním detailů, jenž je vhodný pro využití počítače v zaměstnání, ve volném čase a všude tam, kde se právě nacházíte.

Notebooky společnosti Acer se už dlouhou dobu těší přízni našich uživatelů. Proto se není čemu divit, když Acer oznámil, že obsadil jednoznačně dominující postavení v počtu prodaných notebooků.Dnes si představíme nový model, který bude útočit na naše smysly, ale i peněženky.

Acer Aspire 1710 je vybaven výkonnou grafickou kartou GeForce FX Go 5700 (128 MB DDR), což zaručuje poměrně slušný grafický výkon. Jádro systému tvoří výkonný 3GHz procesor Intel Pentium 4 s podporou Hyper-threadingu. Na úschovu je tu 120 GB pevný disk, který do značené míry předčí dnešní standard a je více než dostačující. Z další specifikace bychom uvedli DVD- RW, 10/100 LAN, 56-kový modem, 802.11g wireless, 4x USB 2.0. Všechny uvedené parametry notebook postrkují do vyšší kategorie. Je proto hodně příjemné, že cena (1400 USD) zůstává na hladině pro notebooky střední kategorie.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy