Acer uvádí nový model

Řada Aspire 1700 je určena především pro zaměstnance malých a středně velkých podniků a soukromé podnikatele, kteří potřebují přenosný notebook s velkým displejem srovnatelným se stolním počítačem, jasný obraz se zřetelným podáním detailů, jenž je vhodný pro využití počítače v zaměstnání, ve volném čase a všude tam, kde se právě nacházíte.

Notebooky společnosti Acer se už dlouhou dobu těší přízni našich uživatelů. Proto se není čemu divit, když Acer oznámil, že obsadil jednoznačně dominující postavení v počtu prodaných notebooků.Dnes si představíme nový model, který bude útočit na naše smysly, ale i peněženky.

Acer Aspire 1710 je vybaven výkonnou grafickou kartou GeForce FX Go 5700 (128 MB DDR), což zaručuje poměrně slušný grafický výkon. Jádro systému tvoří výkonný 3GHz procesor Intel Pentium 4 s podporou Hyper-threadingu. Na úschovu je tu 120 GB pevný disk, který do značené míry předčí dnešní standard a je více než dostačující. Z další specifikace bychom uvedli DVD- RW, 10/100 LAN, 56-kový modem, 802.11g wireless, 4x USB 2.0. Všechny uvedené parametry notebook postrkují do vyšší kategorie. Je proto hodně příjemné, že cena (1400 USD) zůstává na hladině pro notebooky střední kategorie.

 
.

Speciály

Aktuality

Tiskové zprávy