BenQ vypouští notebook JoyBook A53

Společnost BenQ oznámila, že v blízké době celosvětově vypustí svůj nový notebook JoyBook A53. Ten nabídne svým uživatelům 15,4“ displej s WXGA rozlišením a obecně se jedná o poměrně stylový notebook.

Poháněn je Core 2 Duo procesorem T7250 a založen je na čipové sadě SiS M672, kde grafické operace obstarává SiS Mirage 3+. Společnost slibuje vysokou odolnost krytu zhotoveného mimo jiné z kovových slitin, kde byl testován na tlaku 50 kg (průmyslový standard je 30 kg).

Notebook patří k tomu málu, co v šíři úhlopříček 15,4“ nabízí plnou klávesnici včetně numerické části. Displej mimo jiné nabízí UltraVivid technologii, dobu odezvy 8ms a jas 200 cd/m2. Maximálně můžete použít 2 GB operační paměti, nechybí čtečka karet 4-in-1, webová kamera a maximálně 200 GB pevný SATA disk. Samotná konkrétní parametry však závisí na Vaší konfiguraci. Dodáván je operační systém Windows Vista, hmotnost notebooku bez baterie je 2,3 kg a dokonce je již dostupný v Rusku, Číně, Polsku, Austrálii a v Thajsku, zbytek světa má následovat ve velmi blízké době. Rozměry jsou 360 x 260 x 19 mm.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy