Bezpečnostní lanko pro notebooky

Bojíte se někdy, že Vám ukradnou Váš nejnovější a zároveň nejdražší notebook?Protože notebooky nejsou levnou záležitostí, tak se rozhodla firma Trust zahájit boj proti zlodějům.

Notebook si můžete vzít s sebou kamkoli. Avšak tato výhoda je zároveň i nevýhodou: někdo vám může notebook snadno ukrást. S novým a bezpečným lankovým zámkem Trust SC420 Notebook Cable Lock (www.trust.com/14128) bude krádež notebooku téměř nemožná. Tento speciální zámek je novým přírůstkem v řadě Trust Portable Solutions, která přináší uživatelům notebooků užitečné výrobky poskytující svobodu pohybu a pohodlí. Zámek Notebook Cable Lock využívá čtyřmístný kombinační kód, který umožňuje celkem 10 000 různých kombinací. Jelikož tento zámek pro notebook využívá kombinační kód, nemusí se uživatel obávat ztráty klíče. Tento speciální zámek pro notebook je kompatibilní s portem Universal Lock Port, univerzálním přípojným bodem, kterým je vybaven téměř každý notebook.

/img/2004/trustlanko1.jpg

/img/2004/trustlanko2.jpg

Dvoumetrové lanko z galvanicky pokovené oceli má průměr 4 mm a lze je připojit v různých místech, až do vzdálenosti dvou metrů od notebooku. Uživatel tak může zajistit svůj notebook několika různými způsoby. Posunutím gumových přípojných kroužků podél lanka lze nastavit vzdálenost od notebooku k zámku na jakoukoli potřebnou délku, takže lze lanko připojit k téměř jakémukoli pevnému předmětu. Tento výrobek bude k dispozici od konce června.

/img/2004/trustlanko3.jpg

/img/2004/trustlanko4.jpg

Doporučené maloobchodní ceny, včetně DPH
Trust SC420 Notebook Cable Lock - € 39,95

/img/2004/trustlanko5.jpg


Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy