Chytrý kryt s klávesnicí pro iPad

Neradi píšete na dotykové obrazovce vašeho iPadu, ale nechce se vám nosit s sebou klávesnici? Přemýšlíte o novém krytu? Logitech uvádí stylové řešení.

 

Společnost Logitech přináší na trh nový přírůstek do řady příslušenství pro tablety. Tentokrát se jedná o kryt s klávesnicí Logitech Ultrathin Keyboard Cover vhodný pro iPad 2 a nový iPad třetí generace. Díky tenkému krytu displeje s vestavěnou klávesnicí, budete moci psát na iPadu o poznání pohodlněji. Zabudovanou klávesnici v krytu budete mít vždy při ruce.

Kryt je vyroben z hliníku a obsahuje vestavěnou drážku, která podrží váš iPad v ideálním úhlu. Klávesnice s iPadem komunikuje  pomocí rozhraní bluetooth a připne se pomocí magnetické příchytky. Kryt s klávesnicí má také funkci okamžitého zapnutí a vypnutí, která váš iPad automaticky probudí, když kryt otevřete, nebo uvede do režimu spánku, jakmile jej zavřete. Při užívání klávesnice okolo dvou hodin denně by měla baterie vydržet zhruba šest měsíců, což není špatné.

Logitech Ultrathin Keyboard Cover by na evropském trhu měl být dostupný od počátku května. Doporučená cena  2499 Kč není nikterak nízká, ale tento šikovný pomocník vám může ušetřit spoustu starostí.

 

sugy

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy