Další zpoždění notebooku Cloudbook společnosti Everex

Společnost Everex oznamuje další zpoždění notebooku. Již jednou se jí nepodařilo dostát svým závazkům. Nejdříve tomu bylo kvůli softwarovým problémům.

První oznámení hlásalo, že konkurent notebooku ASUS Eee PC bude dostupný od 25. ledna. Následující problémy oddálily vypuštění a první dodávky na 15. února. Společnost se opět omluvila svým budoucím zájemcům o tento notebook za cenu 399 amerických dolarů a oznámila, že dodávky nezačnou dříve než 21. února, tedy zpoždění dalších minimálně šesti dnů.

Notebook by měl být následně dostupný skrze Walmart.com a ZaReason.com, hlásí přímo domovská stránka společnosti. Pro společnost to není dobré jméno, analytici se obávají, aby případní zájemci nedali z důvodů neustále oddalovaného vypuštění přednost notebooku Eee PC. Notebook nabízí displej s úhlopříčkou 7“ a je poháněn procesorem VIA C7 ULV na frekvenci 1,2 GHz. Obsažena je i webová kamera, notebook je osazen 512MB operační paměti. Velikost pevného disku je 30 GB a instalován je operační systém gOS.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy