Dell tablet PC s názvem Latitude XT vstupuje do prodeje

Již několikrát jsme Vás formou aktuality informovali o chystaném tablet PC z dílen společnosti Dell. Poslední zpráva nesla zmínku, že společnost chystá notebook vypustit ve velmi blízké době, kdy poodhalí zbývající parametry. Zhruba po týdnu se opravdu stalo a tablet zároveň vstupuje pomalu do prodeje.

Je to téměř sedm měsíců, co jsme poprvé viděli tento tablet nesoucí název Dell Latitude XT. Ten svým uživatelům nabízí 12,1“ displej (s LED podsvícením a rozlišením 1280 x 800 pixelů) a konkurovat má například stroji Lenovo X61T. Poháněn je procesorem Intel Core 2 Duo ULV a grafické operace obstarává Radeon X1250.

Nechybí Bluetooth 2.0 s EDR, Wi-Fi, HSDPA či EVDO Rev A, čtečka paměťových karet, ExpressCard slot, snímač otisků prstů, tři USB 2.0 porty a použít můžete až devítičlánkovou baterii. Obsažen může být taktéž 120 GB disk a 64 GB solid state drive. Mnohé bude zajímat cena, která je již nyní taktéž známá. Společnost začíná již přijímat objednávky a Latitude XT v základní verzi bude stát 2499 amerických dolarů.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy