Everex CloudBook MAX ve druhém čtvrtletí

Everex CloudBook MAX - vylepšená verze levného firemního přenosného počítače, bude k dispozici ve druhé polovině roku 2008, podle internetové stránky společnosti Everex.

Notebook, vážící méně než 2,2 libery (přibližně 1 kg),je osazený 8,9“ displejem o rozlišení 1024x600 pixelů, které je určitě zlepšení proti 800×480pixelů v aktuální verzi CloudBook CE1200V. MAX je osazen 1.6GHz VIA C7- M ULV procesorem, 1GB DDR2 pamětí (rozšiřitelné až na 2GB), a 80GB pevný m diskem. Systém jezaložený na novém VIA VX800 čipsetu s Chrome9 HC3 integrovanougrafikou.

Dále je možné mininotebook připojit do bezdrátové sítěpomocí technologie WiMAX, stejně tak i existující 802.11b/g WiFi sítě.

Následující generace ultrapřenosných počítačů od firmy Everex zahrnuje Bluetooth, GPS modul, Gigabit Ethernet port,vestavěnou 2megapixelovou web kameru, tři USB porty, VGA výstup a  4-v-1 čtečku paměťových karet

Everex CloudBook MAX jeschopen vydržet až čtyři hodiny provozu na operační systému WindowsVista Home Basic, který bude dodáván spolu s notebookem

Aktuálně není žádná informace, kolik Everex CloudBook MAX bude stát.

Everex CloudBook MAX

Everex CloudBook MAX


Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy