Ferrari 3200: Nový 64-bitový notebook Acer

Acer, oficiální dodavatel Scuderia Ferrari, představuje nový, jedinečný notebook Ferrari 3200. Tento notebook navazuje na tradici elegance, designu a špičkové technologie, která se v loňském roce stala symbolem spojení společností Acer a Ferrari, dvou společností, které jsou proslulé progresivním výzkumem a trvalou snahou o inovaci.

Notebook Ferrari 3200 je osazen nejnovějším mobilním procesorem s nízkou spotřebou AMD Athlon™ 64 2800+ a využívá jedinečnou technologii AMD64. Je to další notebook společnosti Acer, navržený a vyrobený z nejnovějších dílů a vyznačuje se jedinečným designem, který zaujme každého. 64-bitová architektura se špičkovým 32-bitovým výkonem umožňuje okusit výkon, jaký slibují budoucí aplikace. Technologie AMD PowerNow!™ prodlužuje trvanlivost baterií a technologie HyperTransport™ výrazně zlepšuje multitasking.

/img/2004/Ferrari3200.jpgVýjimečný design a přirozený styl dokazují, že Ferrari 3200 je kompaktní a inovativní spolupracovník určený pro profesionální uživatele, pro něž elegance a výkon představují technické pokušení nejvyššího řádu.

V elegantním, tenkém a lehkém šasi v šedém a červeném odstínu Ferrari se nachází nejprogresivnější technologie, která je v současné době dostupná pro mobilní uživatele. Notebook má velký 15” TFT displej s vysokým jasem 200nit podporovaný neuvěřitelně rychlou grafickou kartou ATI® Mobility™ Radeon™ 9700 s videopamětí 128 MB, standardní systémovou paměť 512 MB DDR RAM, jíž lze rozšířit až na 2048 MB, a pevný disk 80 GB. Počítač je dále vybaven mechanikou Super multi DVD-RW (slot in) a čtečkou paměťových karet typu „4 v 1“.

Kromě nového mobilního procesoru AMD Athlon™ 64 je Ferrari 3200 dále vybaven pro bezpečné připojení v jakýchkoli podmínkách – pro bezdrátové spojení je určen standard IEEE 802.11g a přístup k osobní síti zajišťuje integrovaný modul Bluetooth™.

K výbavě notebooku Ferrari 3200 patří rovněž vypalovací mechanika DVD, čtyři velmi rychlé porty USB 2.0, port S-Video, rozhraní FireWire IEEE 1394 pro připojení videopřístrojů a digitálních periferních zařízení a dále čtečka paměťových karet typu „4 v 1“ pro ukládání a správu obrázků a filmů.

Na rozdíl od jiných přenosných počítačů na trhu je tento notebook navržen tak, aby byl nápadný a nabídl bezkonkurenční výkon. Ferrari 3200 představuje výsledek výzkumu a vedoucího postavení obou společností z naprosto odlišných odvětví, které jsou však úzce spojeny trvalou a neutuchající snahou o další zlepšování svých výrobků.

Notebooky Ferrari 3200 jsou dodávány s předinstalovaným operačním systémem Microsoft® Windows® XP Professional Edition a dále s mnoha utilitami pro optimální nakonfigurování systému a doplňkovým software včetně Norton AntiVirus™ pro ochranu systému proti virům, CyberLink® PowerDVD™ pro dokonalou zábavu při sledování filmů či poslechu zvukových nahrávek a NTI® CD/DVD Maker™.

Na českém a slovenském trhu bude v prodeji model Ferrari 3200 s procesorem AMD AthlonTM XP 2800+, 512 MB DDR SDRAM, 80 GB HDD, Super multi DVD-RW mechanikou a displejem 15“ TFT za cenu 64 990 Kč* / 81 990 Sk*.

Notebook Ferrari 3200 je standardně dodáván s jednoletou mezinárodní zárukou, kterou lze rozšířit na tři roky.

Acer – profil společnosti
Společnost Acer patřící mezi deset největších světových dodavatelů značkových osobních počítačů vyvíjí a dodává snadno ovladatelná a spolehlivá řešení IT, která umožňují uživatelům dosáhnout jejich cílů a obohacují jejich život. V roce 2000 společnost Acer osamostatnila výrobní činnosti, aby se mohla v celosvětovém měřítku lépe orientovat na prodej svých značkových výrobků, stolních a mobilních osobních počítačů, serverů, paměťových jednotek, displejů, periferních zařízení a komplexních řešení pro elektronický obchod, vládní instituce, školství a domácí uživatele. Společnost Acer, která byla založena v roce 1976, má 39 000 zaměstnanců a síť dealerů a distributorů ve více než 100 zemích světa. V roce 2003 činily tržby skupiny 15,6 miliard USD. Pro více informací prosím navštivte stránky www.acer.cz.

Acer a logo Acer jsou registrované ochranné značky společnosti Acer Inc. Microsoft a Windows jsou registrované ochranné značky společnosti Microsoft Corporation. AMD Athlon, AMD PowerNow! a jejich kombinace jsou ochranné značky společnosti Advanced Micro Devices, Inc. HyperTransport je licencovaná ochranná značka konsorcia HyperTransport Technology Consortium. Ostatní ochranné značky, registrované ochranné značky a/nebo servisní značky, které jsou zobrazeny nebo uvedeny jiným způsobem, jsou vlastnictvím příslušných
majitelů.

/img/2004/Ferrari2.jpg

Notebook Ferrari 3200 představuje výsledek úspěšného spojení nejnovějších směrů vývoje v oblasti mobilní 64bitové technologie. V elegantním, tenkém a inovativním pracovním nástroji dochází ke spojení fyzické krásy a skutečné působivosti, jaké ocení profesionální uživatelé, kteří „neznají kompromisy“ - Ferrari 3200 představuje technické pokušení nejvyššího řádu, schopné zprostředkovat vaše nápady a image takovým způsobem, který rozhodně neunikne pozornosti.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy