Fujitsu a vylepšený LifeBook P1620

Společnost Fujitsu právě oznámila vylepšení svého velice prodávaného tablet PC LifeBook P1620. Notebook nyní nabízí Core 2 Duo procesor a především software pro ochranu a vyšší zabezpečení vašich dat.

Samotný tablet PC nabízí 8,9“ dotykový displej a co se týče hmotnosti, tak má být údajně nižší než u nedávno představeného notebooku MacBook Air, konkrétně společnost uvádí 0,9 kg. Použit je Intel Core 2 Duo ULV procesor U7600 a čipová sada 945GMS.

Společnost implementovala softwarové vybavení Fujitsu Portshutter, které má za cíl zabránit úniku dat. Oproti předchozímu modelu se displej dočal vylepšení v podobě lepší práce v běžných podmínkách, nabízí větší pozorovací úhly, kontrastní poměr a jas. Uvnitř naleznete jediný Micro-DIMM slot a notebook podporuje až 2 GB operační paměti. O grafické operace se stará Graphics Media Accelerator 950 společnosti Intel. V základu dále nalezneme 80 GB pevný disk, Bluetooth, gigabitový Ethernet, Wi-Fi adaptér, dva USB 2.0 porty, PCMCIA slot a klasický modem. Základní konfigurace stojí $1599 ale v případě výkonnějších modelů se vyšplhá až $2224. Použití SSD disku přidá na ceně $339. Společnost dodává operační systém Windows XP Pro, Vista Business či Tablet PC Edition 2005.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy