Fujitsu Siemens - Amilo 3000

Už je tomu jeden měsíc co firma Siemens uvedla na trh novou řadu Amilo 3000,pojďme se tedy podívat v čem se tato řada liší od ostatních.....

Už je tomu jeden měsíc co firma Siemens uvedla na trh novou řadu Amilo 3000,pojďme se tedy podívat v čem se tato řada liší od ostatních.

AMILO 3000 je název nové řady spotřební IT od Fujitsu Siemens Computers. Celá řada – od základního modelu počítače po USB Flash disk – sleduje jednotný design založený na kontrastu černé a bílé. Ať už jsou uživatelé na cestách nebo pracují v pohodlí domova, upravují videa na počítači nebo sledují film na notebooku, produkty řady AMILO 3000 nejen vypadají elegantně, ale jejich špičkový design navíc umožňuje intuitivní ovládání a přináší řadu technických inovací.

Nově navržené stolní počítače budou dostupné v několika různých provedeních – od elegantního základního modelu po vysoce výkonný herní stroj. Notebooky jsou konstruovány tak, aby uživateli nabídly to nejlepší pro mobilní využití. Volitelná výbava v závislosti na modelu zahrnuje webovou kameru s vysokým rozlišením pro pořádání konferencí, širokoúhlý displej BrilliantView a Blu-Ray mechaniku pro požitek ze sledování filmů v domácím kině. Hlavním trhákem pro milovníky multimédií a hráče náročných her je stylový GraphicBooster; malá elegantní krabička, která notebook snadno promění ve výkonnou grafickou stanici. Všechny notebooky jsou osazeny speciální klávesnicí Fujitsu Siemens Computers, která je odolná proti polití a  rozlité nápoje ji nevyvedou z míry. Všechny produkty, notebooky i počítače, jsou vybaveny rozhraními rozmístěnými tak, aby práce byla snadná a rychlá – čtečku karet a porty proto například najdete na přední straně.

Během vývoje nové generace herních PC například společnost oslovila cílovou skupinu zákazníků a některé z požadavků, jež z tohoto průzkumu vyplynuly, zahrnula do vývoje.
 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy