HP (Hewlett-Packard) nová řada kapesních pc iPAQ

HP (Hewlett-Packard) nedávno uved na trh novo řadu kapesních pc iPAQJedná se hlavně o HP iPAQ h6340, HP iPAQ hx4700, HP iPAQ rx3700, HP iPAQ rz1710, ale ja bych se tu více rozepsal o HP iPAQ Pocket PC h6340 protože se jedná o žhavo novinku společnosti HP.

HP (Hewlett-Packard) nedávno uved na trh novo řadu kapesních pc iPAQ. Jedná se hlavně o HP iPAQ h6340, HP iPAQ hx4700, HP iPAQ rx3700, HP iPAQ rz1710, ale ja bych se tu více rozepsal o HP iPAQ Pocket PC h6340 protože se jedná o žhavo novinku společnosti HP.

iPAQ H6340

Dnešní moderní trend směřuje k menším multifunkčním a hlavně mobilním zařízením a to se Hewlett-Packardu jistě daří zcela naplňovat. Vypuštěním hp ipaq pocket pc h6340 zase oněco posunul hranice kapesních pc. Dnes již nezbytné připojení k síti toto zařízení opravdu nepostrádá a je vybaveno hned třemi druhy bezdrátového připojení (čtyřpásmové GSM/GPRS, WLAN a Bluetooth) připojit se můžete opravdu kdekoli doma v kanceláří na cestách a všude můžete využít ten nejlepší druh připojení doma pomocí Bluetooth v kanceláři WLAN a na cestách GSM/GPRS, iPAQ disponuje možností vždy vybrat tu nejrychlejší dostupnou trasu a to vám poskytne vysokorychlostní bezdrátové připojení ať už potřebujete komunikovat z přáteli, zákazníky, obchodními partnery. Kdekoli můžete odeslat/přejmout e-mail, poslat fotografie, nebo třeba si najít jízdní řád, nejlepší cestu na mapě a to vše prostřednictví Vašeho mobilního internetu.

iPAQ h6340 Vám také umožní kdekoli na světě přístup do GSM což pro vás znamená možnost využívat možnost hlasových a datových služeb.

Integrované rozhraní Wi-Fi 802.11b Vám umožní se bezproblému připojit do podnikové sítě nebo k dalšímu zařízení pomocí WLAN.

Integrované rozhraní Bluetooth Vám usnadní synchronizace dat, sdílení informací a tisku - data se jednoduše odešlou na jiné zařízení s podporou Bluetooth, ať už se jedná o tiskárnu, jiný handheld či jiné kompatibilní zařízení.

iPAQ h6340 vám také umožní napojení na systém GPS (modul pro napojení nutno dokoupit) což zněj dělá opravdu geniální pomůcku na cestách, již nebudete mít problém kde odbočit, nebo na jakém sjezdu z dálnice zahnout.

gps

Také proto se iPAQ h6340 stal novo vlajkovo lodí společnosti Hewlett-Packard.

Technická specifikace:

• Operační systém:
Windows® Mobile™ 2003 Software for Pocket PC, Premium with Phone Edition
• Procesor:
Texas Instruments OMAP™ 1510
• Typ displeje:
3.5” antireflexní barevný TFT displej s podsvícením
• Paměť:
64 MB SDRAM,
64 MB Flash ROM Memory (55 MB uživatelsky přístupné),
20 MB iPAQ File Store
Cena by se mněla pohybovat okolo 19980 Kč (16.11.2004).

K iPAQ h6340 disponuje řadou doplňků např: pouzdra, auto adaptéry, GPS modul a další ...

Doprovodný obrázekDoprovodný obrázek

Doprovodný obrázekDoprovodný obrázek

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy