HP zbook 15 G2 – 15.6“ pracant bez kompromisů

Tento velmi výkonný notebook je určen především k náročnější práci. Je zde i možnost zaklapnout tento stroj do dokovací stanice, což ještě více zplnohodnotní prácí. Velmi široká konektivita do které spadá i Thunderbolt port, doplňuje rychlý disk s vysokou kapacitou. Dispej se řadí do velmi kvalitních s jemným rozlišením.

Velmi pracovité lidi, kteří potřebují psát na počítači jistě potěší podsvícená klávesnice, která je dnes již nezvykle doplněna o trackpointem. Tělo tohoto stroje je převážně tvořeno z hliníku. Některé části jsou plastové, ale i tak zpracování působí velmi kvalitně.
 
 
Když vezmeme v úvahu velmi vysoký výkon doplněn kvalitními materiály dostáváme se s váhou na úměrných 2,78 kg. Stále se dá notebook pohodlně přenášet například v batohu. Rozměry jsou na hodnotě 381,5 x 257 x 20,5 mm, což není nejmenší.
 
 
 
 
Shrnutí
Procesor patří k nejvykonějším na trhu a to Intel Core i7-4710HQ (2,5 (TB 3,5) Ghz. Operační paměť se dostala jen na průměrnou hodnotu 4 GB (RAM). Grafika na skvělé úrovni s označením NVIDIA Quadro K610M se postará o kvalitní vykreslení na 15,6“ s FullHD rozlišením (1920 x 1080). Cena se v základu vyšlphala na 38 290 Kč (s DPH). 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy