Právě se nacházíte:

HP/Compaq

Novinkou od HP jsou mimo jiné i dokovací stanice pro notebooky 3-v-1 s vlastním síťovým úložištěm dat v podobě 160GB SATA síťového disku.

Kombinace softwaru a solidního síťového provedení umožňuje provádět rychlé zálohování i velkého množství dat ihned po připojení notebooku k dokovací stanici.

Teď už ale rychle k notebookům. Pro firemní klientelu uvedla společnost HP na trh hned několik nových modelů. Prvním z nich je HP Compaq nx6325 s dvoujádrovým procesorem AMD Turion 64 X2 nebo s procesorem AMD Mobile Sempron, 15“ XGA nebo SXGA+ displejem a hmotností začínající na 2,6 kg. Samozřejmostí je modul TPM 1.2 pro ochranu dat, DL optická mechanika a integrovaná WiFi karta i rozhraní Bluetooth. Grafiku, procesor i paměť má na starost čipová sada ATI RADEON XPRESS 1150.

Relativně lehké jsou modely řady HP Compaq 4400, která obsahuje „lahůdkový“ Tablet PC tc4400 s dvoujádrovým procesorem Intel Core Duo (nebo Celeron M420), dotykovým displejem a vlastní klávesnicí. Druhým zástupcem této řady je model nc4400. Tentokrát již bez dotykového displeje, zato se stejnými parametry jako tc4400 a hmotností 1,8 kilogramu.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy