Lenovo IdeaPad Flex 14. Displejový kouzelník!

Microsoft přichází na trh s novým produktem. Lenovo IdeaPad Flex 14 je opravdovým artistou. Dokáže otočit obrazovku o celých 300 stupňů. Z toho se Vám zatočí hlava!

Lenovo IdeaPad patří mezi produkty, které jsou zařazovány mezi nejnižší a cenově nejdostupnější. Nový model však dokáže i překvapit. Otočný displej promění Váš notebook v dotykovou obrazovku se stojánkem. K čemu je to dobré? Budete moci například lépe sledovat filmy, ovládat aplikace a provádět mnoho dalších úkonů. Celý notebook je vyroben z matného plastu. Je zhotoven tak, aby vydržel časté přenášení. Design se též povedl. Elegantní černá se mísí s oranžovou.


Oranžová mu sluší

Velikost notebooku je následovná. Počítejte s rozměry 343 x 251 x 6 až 21,5 mm. Hmotnost přístroje se pohybuje okolo 2 kilogramů. Váha Lenovo je ideální pro přesun z jednoho místa na druhé. Baterie slibuje výdrž po celý pracovní den. Její kapacita je přesně 48 Wh. Výrobci se nechali slyšet, že napájení vystačí na 9 hodin, pokud IdeaPad používate k běžným operacím.


Jako na kolotoči

Displej je lesklý a nenabízí bohužel žádné zázraky. Aspoň co se týče rozlišení, které dosahuje pouhých 1366 x 768 pixelů. Obrazovka obahuje TN technologii. Ta sebou přináší malé pozorovací úhly a nízké kontrasty. Hardwerově je na tom Lenovo přece jenom lépe. Nejnovější procesor generace Haswell, integrovaný čip Intel Core i7 (nejvyšší varianta) a operační paměť 4GB DDR3 1600 MHz staví notebook do lepšího světlo.Předinstalované jsou Windows 8 v 64 bitové verzi. Mezi další programy, které naleznete na Lenovo po zapnutí, patří 30-ti denní verze antiviru McAfee a Office 2013. Za notebook zaplatíte přibližně 12 120 Kč. 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy