Právě se nacházíte:

Malý hezký elegán

Mnozí z vás asi cenu pro nejlepší notebook osazen procesorem Dothan, udělovanou společnosti AMD, zatím neznáte. Tento rok tuto cenu získal velmi zajímavý a výkonný stroj od společnosti FIC (First International Computer).

Šedo - stříbrný vítěz, který působí velice robustním dojmem, váží něco pod 2kg, což určitě není málo, protože se jedná o barbone systém. Velikost displeje je 14,1" a rozlišení 1400x1050 pixelů, kontrast i barevná hloubka jsou ve standardně vymezených hodnotách, takže nic převratného nemůžeme od notebooku očekávat. Na notebooku najdete tyto konektory: FireWire, 4xUSB 2.0, Ethernet, modem, VGA, audio výstup, 1x PC Card. O bezdrátovou komunikaci se postará zabudovaný modul s podporou standardů IEEE 802.11 b a g. Čipová sada Intel i855GME umožňuje využít nejnovější grafické karty a to jednak od ATI nebo od společnosti nVidia, proto nic nebrání aby se na notebooku mohly spouštět i nejnovější hry.

Doprovodný obrázek


Do uveřejnění článku nebyly k dispozici žádné informace o ceně sestavy a ani o výrobcích, kteří by tento barbone využili ve svých modelových řadách.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy