MAXDATA a nový lehce přenosný sub notebook Belinea s.book 1 Mini-Note

Německá pobočka společnosti MAXDATA vypustila svůj nejnovější sub notebook nesoucí název Belinea s.book 1 Mini-Note. Notebook zároveň vstoupil do prodeje na zdejším trhu.

Novinka má dle slov společnosti spojit výkon, konektivitu a funkcionalitu klasického notebooku do malého a lehce přenosného zařízení. Hmotnost novinky je pouhý jeden kilogram (tedy o něco více, než má například Portégé R500 společnosti Toshiba). Belinea s.book 1 je založen na mobilní platformě společnosti VIA a obsahuje tedy procesor VIA C7-M ULV na frekvenci 1,2 GHz. Samotné rozměry jsou 230mm x 171mm x 29.4mm.

Čipová sada je VIA VX700 s integrovaným grafickým jádrem VIA UniChrome Pro II IGP. Rozlišení displeje s úhlopříčkou 7 “ je 840 x 480 pixelů. V základním balení je obsažen odnímatelný Skype modul poskytující jednoduchou možnost internetového telefonování na cestách. Nový sub notebook je osazen 1 GB operační paměti a nabízí taktéž 80GB pevný disk, Bluetooth, Wi-Fi adaptér, stomegabitový Ethernet, DVI port, dva USB 2.0 porty a dodáván je operační systém Windows XP společnosti Microsoft. Cena tohoto sub notebooku nesoucího název Belinea s.book 1 Mini-Note je 629 euro.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy