Notebook od Fujitsu speciálně pro dámy

Fujitsu nabízí notebook pro dámy ve věku 20 až 30 let. 

Fujitsu Floral Kiss vyniká svým lesklým bílým provedením a barevnými detaily. Nepřehlédnutelné je napájecí tlačítko ve formě drahokamu, které je krásným doplňkem.      

   

 

Displej notebooku má úhlopříčku o velikosti 13,3 palce a může se pochlubit rozlišením Full HD, tedy 1920 × 1080 pixelů. Zařízení je založené na procesoru Intel Core i5-4200U s frekvencí 1,6 GHz společně se 4 GB pamětí. Mezi další komponenty patří 500GB pevný disk a DVD Super Multi mechanika.Floral Kiss je dále vybaven předinstalovaným 64bitovým operačním systémem Windows 8.1 společně s kancelářským balíkem Office Home and Business.

 

Mezi další předinstalovaný software by měly patřit aplikace, které jsou opět zaměřeny na ženy a jejich zájmy.Konektivita notebooku zahrnuje trojici portů USB 3.0, gigabitový ethernetový port a bezdrátová připojení Wi-Fi a Bluetooth 3.0 + HS. Při připojení externího zobrazovacího zařízení slouží výstup HDMI. Nechybí ani slot pro vložení SD karty a webová kamera v rámu displeje, která má rozlišení 0,92 Mpx.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

 

 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy