Nový notebook Dell XPS M1530

Získejte pomocí systému Dell XPS M1530 to nejlepší na světě. Výkon, nádherný design, pečlivě zpracované detaily a bohatá sada funkcí – a to vše v notebooku s perfektní velikostí, s úhlopříčkou 15". XPS M1530 je nádherný, elegantní a výkonný multimediální počítač, který udělá dobrý dojem, ať půjdete kamkoliv.

Odvážně stylizované klouby, doplňky z leštěného chromu a tenký profil, notebook M1530 představuje ohromující dílo industriálního designu. Je vyroben z prvotřídních materiálů, které byly vybrány pro svoji nízkou váhu a trvanlivost, vysoce kvalitní povrchovou úpravu s texturami, je vytvořen, aby byl předváděn - všichni se za ním budou otáčet.


Notebook XPS M1530 s inovativními funkcemi nabízí skutečně vysoký výpočetní výkon. Dostupné jsou:

Technologie Dell MediaDirect pro přístup k filmům, obrázkům, hudbě a vybraným aplikacím Microsoft Office pomocí stisku jediného tlačítka – bez spuštění operačního systému Windows
Dvoujádrové zpracování dat pro maximalizaci výkonu při běhu více aplikací
Pokročilé grafické schopnosti pro intenzivnější obrazový zažitek
Flexibilní možnosti poslouchání, včetně sluchátek, která izolují zvuk a blokují okolní hluk, a dvou konektorů pro sluchátka, které vám umožňují poslouchat oblíbené skladby s přítelem
Možnosti snadného přenosu dat včetně čtečky paměťových karet 8v1, USB jednotek a dalších.
Tenké dálkové ovládání (pohodlně uložené ve slotu na ExpressCard), které vám umožní snadný přístup ke všem vašim oblíbeným médiím.
Možnosti HD zobrazení pro skutečný výběr rozlišení obrazovky.
HDMI konektor pro přenos neuvěřitelně kvalitního obrazu a zvuku o větší velikosti a menším zkreslení, než je tomu u tradičních analogových připojení.
Prvotřídní videodiskuze pomocí dvoumegapixelové kamery a digitálních mikrofonů rušících šum pro zvýšenou čistotu, hloubku a realističnost.
Biometrický bezpečnostní systém založený na otisku prstu pro zvýšenou bezpečnost a snížení počtu hesel, která si musíte
pamatovat
Nízkoprofilový slot pro optickou mechaniku (Blue-ray nebo DVD vypalovačka)

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy