Nový Tungsten T5 od PalmOne

Tungsten T5 je nejnovější přírůstek do rodiny společnosti PalmOne. T5 je přímým nástupcem i u nás recenzovaného modelu T3, T5 se stane favoritem číslo už od listopadu. Cena odpovídá nabízené kvalitě - 399 USD.

K největším přednostem nové T5 patří 160MB flash paměti, která je nám k dispozici ve své plné velikosti, není tady tedy žádná rezerva pro operační systém. Synchronizace s PC je velice jednoduchá, po zasunutí USB kabelu do počítače se spustí Drive Mode a PDA se vám za několik vteřin objeví jako další disk, přenášení souborů se tak stává hračkou.

Doprovodný obrázek

Tungsten T5 disponuje barevným displejem s rozlišením 320 x 480 pixelů. Výhodu T5 je možnost využívat displej ne jen ve vertikální ale i v horizontální poloze. V porovnání s T3 však u T5 nehledejte žádné "odklápěcí" nebo "zaklápěcí" součásti.

Přístroj byl vybaven procesorem s pracovní frekvencí 416 MHz (Intel Bulverde). T5 dále disponuje Bluetooth adaptérem. Na čtení dokumentů vytvořených prostřednictvím Microsoft Office je zde implementován software DataViz Documents to Go. Nový Tungsten T5 se objeví na našem trhu nejdříve v prosinci.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy