Nový ultrapřenosný ThinkPad x300

Společnost Lenovo představuje nový ultrapřenosný ThinkPad X300, který je doposud nejtenčím notebookem ThinkPad – je tenký pohých 19 mm. Zároveň je velice lehký, váží jen 1, 4 kg.

Možná by stálo za to zmínit se o novém ThinkPad X300.
ThinkPad X300 není jen ultra-tenký a ultra-lehký je také ultra-funkční díky vysokému výkonu a všem potřebným funkcím.Nový ThinkPad X300 vlastní ultratnekou integrovanou DVD vypalovačku.Výdrž baterie je až 10 hodin.Nabízí nejnovější bezdrátové technologie a Gigabit Ethernet.Dále 3 USB porty,line in/line out a další...

ThinkPad X300 obsahuje SSD disky (tyto disky neobsahují žádné pohyblivé části a proto je možnost selhaní mnohem menší, jejich chod je tišší a méně energeticky náročný) Řada X300 také nabízí několik možností bezdrátového připojení za pomocí integrované bezdrátové WAN a LAN.

X300 je tak tenký, jak jen je to možné. Velikostí se blíží papírovému poznámkovému bloku. Nabízí celou řadu užitečných designových prvků, jako je rámeček kolem displeje, vybraná podsvícená tlačítka a poprvé u řady X300 také např. stereo reproduktory.

ThinkPad X300 je prvním notebookem od společnosti Lenovo, který si vysloužil ocenění EPEAT Gold za nízkou spotřebu elektrické energie a minimální dopad na životní prostředí.

Je také v souladu s Energy Star 4.0 - spotřebuje o 25% méně elektrické energie než předcházející modely řady X. Co dalšího dělá ThinkPad X300 tak „zeleným“?

Především nízkonapěťové procesory,energeticky úsporné LED displeje,Solid State Storage Drives (SSD disk),LED displeje bez použítí rtuti.

 

 

 

 
.

Speciály

Aktuality

Tiskové zprávy