Panasonic ToughBook CF-74 a CF-52

Panasonic oznámil, že vylepšené „drsné“ notebooky ToughBook CF-74 a CF-52 budou pracovat na nové platformě Santa Rosa a budou k dostání v červnu, respektive v červenci.


Panasonic je jedním z nejlepší zákazníků Intel v oblasti Low Voltage a Ultra Low Voltage procesorů a na nových noteboocích probíhala blízká spolupráce těchto firem. Notebooky jsou postaveny na procesorech Intel Core 2 Duo s 800MHz sběrnicí, mobilním čip-setem Intel 965 Express, Intel Wireless WiFi a Intel Turbo Memory.

CF-52 je nástupcem CF-51 s 15palcovým displejem, vibracím a nárazům odolným harddiskem a výdrží baterie 5,5 hodiny. Výhodou CF-52 by mohlo být i to, že Intel Centrino Pro nabízí lepší bezpečnostní prvky pro uživatele.

Odolná CF-74 s 13,4 palcovým displejem má ochrannou schránku vyztuženou hořčíkem, vibracím a nárazům odolný harddisk, klávesnici a touchpad odolné proti polití, integrovanou optickou mechaniku, displej na, který se dá dívat i venku, a udávanou výdrž baterie 8 hodin.

Jak již bylo řečeno, do prodeje půjdou tyto notebooky v červnu (CF-74 ) a v červenci (CF-52). Jejich ceny zatím stanoveny nebyli.

Zdroj: laptoping

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy