Prestigio Visconte 120 je nejlehčím notebookem z řady Prestigio.

Visconte - Clevo je nejlehčím notebookem z řady Prestigio. Svou váhou 1,9 kg se tento stylový laptop stane nepostradatelným společníkem na Vašich cestách.Šperkem u tohoto modelu je zabudovaná funkce Power Cinema. Umožňuje reprodukovat hudební CD a DVD video disky a sledovat digitální fotografie z CD nebo z paměťové karty bez načtení operačního systému. Tato funkce prakticky transformuje notebook do víceúčelového zařízení.

Visconte 120 je úplne nový přírůstek do série nejnovějších vysoce výkonných notebooků Prestigio. Nový elegantní model se může pyšnit vylepšeným WXGA rozlišením 1200 x 800 a je zaměřený na často cestující, kteří potřebují lehký, ale plně funkční přenosný přístroj. Visconte 120 skutečně umožňuje plně kvalifikovanou práci a univerzální zábavu.

Šperkem u tohoto modelu je zabudovaná funkce Power Cinema, kterou je možné aktivovat stlačením speciálního tlačítka. Umožňuje modelu Visconte 120 reprodukovat hudební CD a DVD video disky a sledovat digitální fotografie z CD nebo z paměťové karty bez načtení operačního systému, což je možné díky mikrokódu založeného na Linuxu. Tato funkce prakticky transformuje notebook do víceúčelového zařízení, které v sobě obsahuje přenosný DVD, MP3 a CD přehrávač a prohlížeč fotografií. Funkci Power Cinema je možné obsluhovat i pomocí volitelného dálkového ovládače, čímž se stáva z notebooku přenosné domácí kino.

Přes svojí multifunkcionalitu, velmi lehkou váhu (1,9 kg) a skromný rozměr (292x230x36 mm), zůstává Visconte 120 výkonným počítačem založeným na procesoru Intel Pentium M (1,5 - 2 GHz) s podporou Dothanu a Baniasu. Integrované grafické řešení skrývající se v chipsetu Intel 855GME s technologií Intel Extreme Graphics 2 je vhodné pro aktivní hraní, i na sledování videa. Visconte 120 se též pyšní pozoruhodně dlouhým během na baterii a jednoduchými možnostmi komunikace podporovanými technologií Intel Centrino™.

Speciální funkce šetření energií Smart Power II zvyšuje dobu běhu na baterii o 26 procent a výkon v Battery Mark a 3D Mark 2001 o 10 procent. Kompatibilita notebooku a konektivita s ostatními zařízeními je zajištěna díky množství integrovaných portů. Visconte 120 je vybavený 3 porty USB 2.0, ethernetovým portem RJ-45, modemovým konektorem RJ-11, externím VGA portem, IEEE1394 portem, výstupním S-Video portem, sluchátkovým konektorem, čtečkou karet 4 v 1, a mikrofóním konektorem.

Majitel tohoto notebooku nezůstane bez možnosti připojení na jakémkoli místě na světe, protože možnosti komunikace modelu Visconte jsou téměř neomezené. Nachází se v něm modul Intel PRO/Wireless, faxmodem V.92, integrovaná 10/100 Mbps ethernetová karta, a rozšiřovací Bluetooth port.


Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy