Právě se nacházíte:

Sony VAIO TZ

Sony přestavilo nový ultra-mobilní notebook VAIO TZ s úhlopříčkou displeje 11,1palce, 32GB SSD a osmihodinovou výdrží baterie. A to není zdaleka všechno, co se v tomhle prckovi ukrývá.


VAIO TZ
váží necelých 1,2kg. Jeho 11,1palcový širokoúhlý displej se zadním LED podsvícením má rozlišení 1366x769pixelů. Je postaven na čip-setu 945 od společnosti Intel a má integrovanou grafickou kartu GMA 950. O výkon se stará ultra low voltage procesor Intel Core 2 Duo U7500 s taktem 1,06GHz a paměť RAM může být rozšířena až na 2GB. V notebooku nechybí ani zabudovaná DVD vypalovací mechanika a jako třešnička na dortu působí disk s kapacitou 160 GB, který je doplněn o 32GB SSD.

Další výbavou je Wi-Fi, Ethernet karta, modem, Bluetooth, 2 USB porty, ExpressCard slot, 0,3maga pixelová kamera, čtečka paměťových karet, firewire port, VGA výstup, Secere Digital slot a čtečka otisků prstů.

Řada TZ nabídne 2 modely VAIO TZ11MN/N a VAIO TZ11XN/B a měla by se objevit na trhu už 26. května. Bohužel pouze v Japonsku, ale ostatní světové trhy by měli brzy následovat.

Doprovodný obrázekZdroj: laptologic.com

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy