Společnosti Dell unikly informace o tabletu Latitude XT2

Tablet Dell Latitude XT se těšil velkému očekávání, když poprvé unikly v květnu roku 2007 specifikace.Zájem však začal opadat v době, když Dell oznámil cenu za startovací model začínající na 2499 dolarech.

Současná generace Latitude XT využívá Intel Core 2 Solo a Core 2 Duo procesory, ATI Radeon X1250 a 12,1“ WXGA displej (v některých modelech s LED podsvícením). Mezi parametry v rámci konektivity můžeme nalézt Bluetooth 2.0 s EDR, Wi-Fi 802.11n tři USB porty a HSDPA/EVDO. Nyní unikly první obrázky chystaného následovníka, tedy tabletu Latitude XT2. Ten bude založen na platformě Intel Montevina a využívat bude Ultra Low Voltage procesory.

O grafické operace se má starat integrované řešení společnosti Intel. Dále bychom měli nalézt dva USB 2.0 porty, eSATA port, VGA, Firewire, ExpressCard slot a SDHC čtečku paměťových karet.Vypuštění se očekává zhruba v listopadu tohoto roku a uživatelé doufají, že druhá generace tohoto tabletu přinese cenu uživatelům a obecně širší veřejnosti přijatelnější.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy