Tašky i pro 17" notebook

Vzhledem na to, že notebook je drahé a křehké zařízení, uživatel musí mýt možnost přenášet ho bezpečně a pohodlně. Trust má dvě praktické řešení, které vám ulehčí nošení notebooku a příslušenství.

Sportovní vak Trust 600-15 Notebook Backpack Urban (www.trust.com/14035) je dostatečně velký pro notebook s obrazovkou do velikosti 15". Dobře navrhnutý vak má několik přihrádek na mobilní telefon, CD a nebo DVD disky, vizitky a příslušenství notebooku. Dlouhý zip a dva praktické otvory na stranách ulehčují vyndávání dalšího zařízení. Při straně přední části tohoto masivního vaku je speciální otvor, na který můžete například převést kabel k sluchátkům z přenosného CD přehrávače a nebo MP3 přehrávače. Potom můžete nést vak a zároveň poslouchat oblíbenou hudbu. Rovněž i otvor na mobilní telefon je přístupný zboku. Hřbet podepírá ergonomicky tvarovanou zadní stranu. Další pohodlí poskytuje nastavitelný a vypjatý řemen, který se nosí na rameni a nebo na zápěstí ruky. Vzhledem na to, že vak nevypadá jako normální pouzdro na notebook, nikdo si nevšimne, že nesete drahé zařízení.

/img/2004/trust1.jpg

/img/2004/trust2.jpg

/img/2004/trust3.jpg

/img/2004/trust4.jpg

/img/2004/trust5.jpg

Přenosná taška pro notebook Trust 700L-17 Notebook Carrybag Deluxe (www.trust.com/14034) má stylový kožený vzhled a poskytuje dostatek prostoru na notebook s obrazovkou do velikosti 17" a další zařízení a příslušenství. Na rozdíl od vaku se tato taška nosí v ruce a nebo na rameni pomocí řemene. Drahý laptop je dobře chráněný vypjatými bočními stranami, které je možno upravit na potřebnou velikost, zatím co další zařízení kable, CD, DVD a vizitky můžete uložit v praktických dalších kapsách. Tuto tašku můžete velmi lehce otvírat pomocí dvojitého zipu a páskou se suchým zipem. Dá se nosit i na vozíku. Masivní ručka a nastavitelný řemen na poutku s kovovými spojkami a chránič poutka zajišťují pohodlí při nošení. Malé gumové nožičky na spodní straně chrání tašku, když ji položíte na zem.

/img/2004/trust7.jpg

/img/2004/trust8.jpg

Doporučené maloobchodní ceny
 Trust 600-15 Notebook Backpack Urban - 49,95 eur
 Trust 700L-17 Notebook Carrybag Deluxe - 37,95 eur

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy