Právě se nacházíte:

Tisková zpráva DELL

Rozlučte se se svým kancelářským stolem – Dell představuje nejvýkonnější mobilní pracovní stanici určenou opravdovým profesionálům...

Rozlučtese se svým kancelářským stolem – Dell představuje nejvýkonnější mobilnípracovní stanici určenou opravdovým profesionálům

 

Nový Precision přináší nejvyššívýkon v mobilním šasi

 

Praha, 5. září 2007 – Společnost Dell dnes představila mobilní pracovnístanici Dell Precision M6300.Ta přináší výkon na úrovni stolního pracovní stanice v přenosném balení,což umožňuje technikům, grafikům, vývojářům a dalším odborníkům používatkdekoli své náročné aplikace, bez kterých se jejich podnikání neobejde.

 

„Zákaznícisi pořizují pracovní stanice, protože potřebují mít jistotu, že svou prácizvládnou včas a spolehlivě,“ říká Eric Greffier, ředitel pro zákaznická řešení společnosti Dell EMEA a dodal „Precision M6300 jeurčen zákazníkům, kteří používají profesionální aplikace a kteří vyžadujímaximální výkon, ať jsou kdekoli.“

 

Pracovní stanice Dell Precision M6300

Řada Dell Precision, která slavísvé 10. výročí, byla v průběhu uplynulých osmi let nejprodávanější řadouprofesionálních pracovních stanic.Společnost Dell navrhuje a certifikuje pracovní stanice Dell Precisiontak, aby na nich mohly běžet nejoblíbenější profesionální aplikacev oblastech jako strojírenství, vědecký a finanční rozvoj, vývoj softwarua vytváření dalšího digitálního obsahu.

 

Při konstrukci Precision M6300byly využity nejnovější použitelné technologie – včetně procesorů, grafikyOpenGL®, displejů a pamětí, vše s cílem přinést zákazníkům vyjímečnývýkon, ať jsou kdekoli.

 

Hlavnícharakteristiky Dell Precision M6300

 

·        Nejnovější 64-bitové procesory Intel® Core™ 2 Duo,Extreme Edition až po X7900 (2,8 GHz) (exkluzivní nabídka pro mobilní pracovnístanice) v kombinaci s diskrétní grafikou NVIDIA® Quadro™ FX1600MOpenGL, od níž se očekává, že u graficky náročných aplikací poskytnezvýšený výkon až o 70 procent.

 

·        Dvoukanálová paměť s 36-bitovým adresováním,která umožňuje zákazníkům s podporou 64-bit OS využívat celé 4 GB systémové paměti.

 

·        Vysoce výkonné pevné disky včetně SSD a hardwarověšifrovaných pevných disků.

 

·        Energetickyúsporné notebooky jsou navrženy tak, aby splňovaly nebo překonávaly normuEnergy Star 4.0.

 

·        Velké širokoúhlé 17-ti palcové displejes vysokým rozlišením WXGA+ nebo WUXGA s antireflexní úpravou avolitelně s technologií TrueLife™ poskytují vynikající zobrazovací parametrypro 3D grafiku a video, dokonce i za jasného denního světla. Jedná se oobrazovky s nejvyšším dostupným rozlišením od současného předního výrobce.

 

·        Podporabezdrátové technologie IEEE 802.11n příští generace, která ve srovnání s  802.11g poskytuje až 5x vyšší výkon

 

Dostupnost a cena

 

Model Precisin M6300 je dostupnýode dneška, včetně standardní tříleté služby Next Business Day (servisní zásahna místě u zákazníka v následující pracovní den), za cenu od 52 250 Kčvčetně dopravy bez DPH. Vícepodrobností o najleznete na www.dell.cz.


 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy