Toshiba Qosmio F-50-10K

Společnost Toshiba vždy sázela na elegantní design, který je v případě tohoto typu podpořen také velmi vysokým výkonem, a tudíž tento notebook splňuje nároky i toho nejnáročnějšího uživatele.

Základem tohoto notebooku je procesor Intel Core 2 Duo T9400 (6MB L2 Cache, 2,53GHz, 1066FSB), který pečuje o rychlý chod operačního systému. Kromě tohoto procesoru je ovšem tento typ vybaven také novým čtyřjádrovým HD procesorem Toshiba. Ten zajišťuje dostatečný výkon pro některé exkluzivní multimediální funkce. Umožňuje tak v převádět v reálném čase sledované filmy do vysokého rozlišení HD. Filmy tak můžete tedy sledovat buď na obrazovce notebooku TrueBrite WXGA, TFT s rozlišením 1280x800 bodů nebo na svém televizoru připojeném přes velmi kvalitní HDMI rozhraní. K tomu je také zapotřebí dostatek paměti, kterou zajišťují 2x 2048 DDR2 800MHz paměti rozšiřitelné až na 8 GB. Grafický výstup obhospodařuje adaptér NVIDIA® GeForce™ 9600M GT s podporou technologie TurboCache™ s 512 MB pamětí. K dispozici je samozřejmě multiformátová DVD zapisovací mechanika a za zmínku stojí určitě i dvojice harddisků SATA o celkové kapacitě 640 GB.

Velkou pozornost jistě vzbudí i velmi exkluzivní vzhled, který vás ohromí již při prvním otevření notebooku. Elegance vnitřní části doplněná integrovaným Touch Padem a stylovým panelem s posvícenými klávesami vás pohladí na duši.  Stejně jako samotný vnější odolný lesklý povrch Fusion. 

 Toshiba Qosmio F-50-10K je vysoce výkonný notebook, který využijí lidé pracující s videem či fotografiemi, zvládne bez problémů i velmi náročné aplikace a proto se hodí i k hraní moderních her. Kvalita se ovšem projeví i na ceně a proto počítejte při koupi s částkou převyšující 36 000,-Kč.
 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy