Umax snižuje ceny Tablet PC až o 10.000 Kč

Společnost Umax snižuje ceny Tablet PC až o 10.000 Kč. Ty nyní začínají již na 29.990 Kč bez DPH pro verzi T200V s procesorem VIA Antaur 1 GHz a na 39.990 Kč bez DPH pro verzi T200C s technologií Intel Centrino. Tablet PC z dílny Umaxu zaujme velkým 14,1" XGA TFT dotykovým a otočným displejem. Uživatel jej může používat jako standardní notebook nebo jej rychle přeměnit na " podložku ovládanou perem". K oběma modelů lze dokoupit externí DVD/CDRW nebo DVD+/-RW mechaniku s připojením na USB.

A teď ještě detailně k obou zlevněním modelom.

Základní informace k modelu Umax Tablet PC T200V (VIA 1 GHz,256MB, 40GB, XP Home)

  • velký 14,1" TFT dotykový displej s možností rotace

  • video kamera ve víku displeje

  • výška 27 mm, hmotnost 2,2 kg

  • card Reader 4 in 1

 

Doprovodný obrázek

Umax Tablet PC T200V

Umax Tablet PC T200V zaujme zejména bezkonkurenční velikostí dotykového displeje 14,1“ s rozlišením 1024x768 bodů. Otočením a sklopením displeje vytvoříte z „klasického“ notebooku unikátní podložku s možností ovládání přiloženým perem. Toto pero lze využít nejen jako myš, ale především díky softwaru na rozpoznávání znaků i přímo vkládat znaky i písmena do známých aplikací jako např. MS Word a dalších.


Tablet PC pohání nízkonapěťový procesor VIA Antaur na frekvenci 1 GHz, který byl vyvinut zejména pro podobná zařízení s požadavky na velmi nízký profil notebooků, bezproblémové chlazení a solidní výdrž na baterie.  T200V je vybaven video kamerou ve víku displeje, faxmodemem i síťovým rozhraním 10/100. Ve výbavě nechybí infra port, PCMCIA slot, 2 x USB 2.0 a VGA výstup. Notebook lze navíc osadit bezdrátovým adaptérem (Wireless LAN) pro přístup na internet v místech osazených tzv. hotspoty.  Volitelně lze dokoupit externí DVD/CDRW nebo DVD+/-RW mechaniku s připojením na USB 2.0.


Tablet PC je navržen pro operační systém Windows XP Home a XP Professional. Součástí příslušenství je speciální software RitPen pro maximální využití funkcí dotykového displeje.

 

Základní informace k modelu Umax Tablet PC T200C (P-M 1,4 GHz,256MB, 40GB, WiFi, XP Home)

  • velký 14,1" TFT dotykový displej s možností rotace

  • Centrino technologie

  • video kamera ve víku displeje

  • výška 27 mm, hmotnost 2,2 kg

  • card Reader 4 in 1

  • wireless LAN v ceně

 

Doprovodný obrázek

Umax Tablet PC T200C

Nový model tzv. Tablet PC zaujme zejména bezkonkurenční velikostí dotykového displeje 14,1“ s rozlišením 1024x768 bodů. Otočením a sklopením displeje vytvoříte z „klasického“ notebooku unikátní podložku s možností ovládání přiloženým perem. Toto pero lze využít nejen jako myš, ale především díky softwaru na rozpoznávání znaků i přímo vkládat znaky i písmena do známých aplikací jako např. MS Word a dalších.


Tablet PC je osazen nejnovější technologií Intel Centrino včetně bezdrátového připojení pomocí Wireless LAN adaptéru. Navíc je tablet T200C je vybaven video kamerou ve víku displeje, faxmodemem i síťovým rozhraním 10/100. Ve výbavě nechybí infra port, PCMCIA slot, 2 x USB 2.0 a VGA výstup. Volitelně lze dokoupit externí DVD/CDRW nebo DVD+/-RW mechaniku s připojením na USB 2.0.
Tablet PC je navržen pro operační systém Windows XP Home a XP Professional. Součástí příslušenství je speciální software RitPen pro maximální využití funkcí dotykového displeje.

 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy