Wi-Fi kupón zdarma k PDA a notebookům Fujitsu Siemens Computers

Fujitsu Siemens Computers nabízí k nově prodaným kapesním počítačům a notebookům s technologií WLAN možnost bezplatného otestování bezdrátového připojení k internetu v síti ČESKÉHO TELECOMU.

Uživatelé získají k zakoupenému produktu zdarma předplacený kupón pro novou službu Wi-Fi Hot Spots, kterou telekomunikační operátor spustil na začátku května v 60 přístupových bodech celé republiky. Kupón v hodnotě 250,- Kč lze využít až do konce září. Za každé započaté tři minuty připojení se z kreditu odečtou dvě koruny. Akci připravila Fujitsu Siemens Computers ve spolupráci s ČESKÝM TELECOMEM a společností Microsoft. Součástí nabídky je bezplatný přístup přes Wi-Fi na Windows Update – internetové stránky, kde jsou k dispozici všechny potřebné bezpečnostní aktualizace pro operační systémy Microsoft Windows, a to bez nutnosti registrace.
Technologií WLAN je vybaven široký sortiment profesionálních notebooků Fujitsu Siemens Computers – od cenově dostupného AMILO Pro V2000 až po mobilní pracovní stanice řady CELSIUS. V oblasti kapesních počítačů si zákazník může vybrat mezi produkty Pocket LOOX 610 BTWLAN a novým Pocket LOOX 420.
Služba Wi-Fi Hot Spots nabízí připojení k internetu rychlostí až 256 kbps. V České republice se nachází například v restauracích KFC, prodejnách Datart či Telepoint nebo na čerpacích stanicích Shell. Přesný seznam míst a bližší informace o této službě jsou k dispozici na adrese www.telecom.cz/wifi.
Po spuštění internetového prohlížeče a zadání jakékoliv internetové adresy je uživatel automaticky přesměrován na úvodní stránku služby, kde zadá uživatelské jméno a heslo. Obojí nalezne po odkrytí bezpečnostního políčka na předplaceném kupónu.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy