Wooky – sympatický tablet za poloviční cenu

  Pokud patříte k uživatelům, kteří potřebují tablet především na čtení knih a nechtějí utrácet příliš mnoho peněz za různé „vychytávky“, pak by se vám tablet wooky mohl zamlouvat.    

Wooky tablet 2.0 je velmi levný tablet s upraveným Androidem 2.3 a integrovaným systémem prodeje knih. Naleznete zde v současné době okolo 2700 knih a 50 časopisů.

Pokud se podíváme na výkonostní parametry, jsou odpovídající ceně, ale nejsou špatné. Tablet má jednojádrový procesor ARM Cortex A8 o frekvenci 1 GHz a 512 MB operační paměti. Pro uživatelská data nabízí 8GB prostoru, který můžete navýšit pomocí microSD karty. Nechybí ani WiFi 802.11b/g, stereo-reproduktory, přední kamera a  mikrofon. Menším nedostatkem je chybějící GPS modul, ale vzhledem k ceně je to pochopitelné.

Rozměry tabletu od Wooky jsou 226 x 156 x 12mm a hmotnost činí 490 g. Baterie má kapacitu 5400 mAh a výdrž by měla být až 10 hodin. Displej 8" s technologií TFT LCD a má rozlišení 800 x 600 px, což není zrovna nejvíce, ale na čtení knih nebo surfování po internetu více než dostačující.

Wooky je zkrátka tablet pro nenáročné uživatele za velmi příznivou cenu.

 

sugy

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy