Wooky – sympatický tablet za poloviční cenu

  Pokud patříte k uživatelům, kteří potřebují tablet především na čtení knih a nechtějí utrácet příliš mnoho peněz za různé „vychytávky“, pak by se vám tablet wooky mohl zamlouvat.    

Wooky tablet 2.0 je velmi levný tablet s upraveným Androidem 2.3 a integrovaným systémem prodeje knih. Naleznete zde v současné době okolo 2700 knih a 50 časopisů.

Pokud se podíváme na výkonostní parametry, jsou odpovídající ceně, ale nejsou špatné. Tablet má jednojádrový procesor ARM Cortex A8 o frekvenci 1 GHz a 512 MB operační paměti. Pro uživatelská data nabízí 8GB prostoru, který můžete navýšit pomocí microSD karty. Nechybí ani WiFi 802.11b/g, stereo-reproduktory, přední kamera a  mikrofon. Menším nedostatkem je chybějící GPS modul, ale vzhledem k ceně je to pochopitelné.

Rozměry tabletu od Wooky jsou 226 x 156 x 12mm a hmotnost činí 490 g. Baterie má kapacitu 5400 mAh a výdrž by měla být až 10 hodin. Displej 8" s technologií TFT LCD a má rozlišení 800 x 600 px, což není zrovna nejvíce, ale na čtení knih nebo surfování po internetu více než dostačující.

Wooky je zkrátka tablet pro nenáročné uživatele za velmi příznivou cenu.

 

sugy

 
.

Speciály

Aktuality

Tiskové zprávy