Recenze na firmu ACTIVE Trade s.r.o.

Tentokrát se naše redakce rozhodla prozkoumat prodejny v Neratovicích u Prahy. A na mušku jsme si vzali společnost ACTIVE Trade s.r.o.


Když jsme na internetu narazili na velice dobré stránky www.planety.cz, řekli jsme si, že tuhle firmu chceme otestovat.
Amusíme uznat, že pozitivní naladění z nás nevyprchalo ani po osobnímsetkání. Usměvaví zaměstnanci se nás ochotně ujali a posléze jsme sedozvěděli, že tento obchod funguje na trhu již deset let a maloobchodníprodejna k sobě v průběhu minulého roku přibrala e-shop.
Péče ozákazníky je zde opravdu na vysoké úrovni: servis, správa sítě,zkušenosti, pozáruční servis, kompletní poradenství .
Co se týčeprodeje notebooků, tak tady hraje prim značka Acer (hlavně díky ceně),těsně v závěsu je Lenovo, HP a obrovský boom v poslední době zažíváSony a ASUS.
Jenže není prodej, jako prodej. Slovy obchodníhozástupce pana Kupce : "V dnešní době jdete nakupovat do hypermarketu akoupíte si notebook mezi rohlíky, ale v okamžiku, kdy potřebujetekompletní servis, začnete hledat profesionály ... "
Z důvodu velkého růstu se firma během tohoto roku hodlá stěhovat do Prahy.
Ana otázku, koho považují za svou konkurenci jsme dostali tuto odpověď :"Konkurence je taková firma, která je velikostí na stejné úrovni, mádobré ceny, je profesionální a hlavně má dobrý přístup k zákazníkovi.My se snažíme vyjít každému maximálně vstříct, a to je důvod, proč se knám lidé rádi vracejí."

Doprovodný obrázek.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy