Sony VAIO Z-Series VPCZ137GX

Je lehoučký, přenosný, ergonomický a výkonný tak, že je těžké jej porazit. Není to zas až tak lehké, neboť jak je malý, je ultrapřenosný.

Sony VPCZ137GX je skvěle přenosný notebook.

Nabízí 13,1-palcový, 1600-od-900- pixelový displej, skvělou ergonomii a palubní DVD vypalovačku. Na druhou stranu, je menší a lehčí,  než typický všestranný 14 - nebo 15-palcový notebook. A konečně, vypadá skvěle a plní všechna Vaše přání.

 

 

Jedním z důvodů pro vysoký štítek ceny je 256 GB solid-state drive. Tato nákladná součást dává nainstalovanému 64-bit operačnímu systému Windows 7 elegantní pocit, že standardní pevný disk se rotujícímu nemůže rovnat, i když podporovaný procesor je rychlejší než vysoce kompetentní 2,53 GHz VPCZ137GX  Intel Core i5 460.

 

Sony také nabízí 4 GB DDR3 1066 MHz paměti systému a diskrétní Nvidia GeForce GT 330M GPU s 1 GB grafické paměti.Na našich WorldBench 6 testovací sady, Sony VAIO získal vynikající známky 118, stejně jako fantastické frame rate ve hrách našich referencí. 1080p HD video plynule přehrávalo na displeji nádherně a zvuk byl překvapivě jasný a měl prostorné sondování. Bass chybělo, ale to je běžné v noteboocích.

Ještě lepší je životnost baterie, stěží utrpěla nějaký šrám na svůj skvělý výkon. Testovali  jsme Sony VAIO VPCZ137GX 6 hodin a 20 minut a baterie vydržela,což je skvělé ! I s DVD vypalovačkou na své palubě, Sony nabízí spoustu portů: tři USB 2.0 (bohužel bez USB 3.0), VGA a HDMI, a Gigabit Ethernet. Můžete také získat Bluetooth a bezdrátovou N-, Sony Podíl Moje spojení software (pro sdílení širokopásmového připojení s pěti jinými uživateli), Memory Stick MagicGate a SD sloty pro paměťové karty, a mikrofon a sluchátka. VPCZ137GX chybí eSATA a Sony i.LINK (čtyři-pinový FireWire) jacky.

 

Pokud bych mohl mít stálý notebook, který prošel středem testu PCWorld v minulém roce, byl tento model moje volba. Jen mé slovíčkaření je nedostatečné, USB 3.0 a dostupnost Blu-ray je označení pouze za dvojnásobek ceny v modelové řadě.

 

Speciály

Aktuality

Tiskové zprávy