VAIO CS - elegán každým coulem

Mate rádi stylové notebooky jako například od společnosti Apple, MSI, Dell? A co třeba SONY? Sony vytvořilo opravdu umělecké dílo v podobě multimediálního notebooku s označením CS.

Tato řada klade velký důraz na design stroje. Notebook je příjemně malý jenž je osazen 14ti palcovým širokoúhlým 16:9 monitorem WXGA s rozlišením 1280 x 800 obraz. bodů s technologií X-black pro ostrý kontrast a jasný obraz. Notebook je přímo stvořený pro sledování vašich oblíbených filmů či hraní her. Pro kvalitní grafický výkon byla do stroje vložena kvalitní grafická karta a to NVIDIA GeForce 9300M GS GPU s vyrovnávací pamětí 256MB. Že tento notebook není jen pro sledování filmů ale je i skvělý pracant dokazuje srdce stroje.

Tím je procesor Intel Core 2 Duo T6400. Tento dvoujádrový procesor s rychlostí 2GHz a 2MB vyrovnávací pamětí rozhodně nepatří mezi klasické notebooky jiných značek. Sony CS je čistý styl s kapkou silného výkonu který ve výsledném spojení představuje opravdu skvělý stroj. Pro hladký chod i náročnějších aplikací je připravena operační paměť s velmi pěknými 4 GB velikosti. Paměť RAM je typu DDR2 o rychlosti 800MHz a jsou umístěny ve dvou slotech po 2GB.

Ve VAIO CS naleznete dostatečných 320GB jen rychlost otáček by mohla být vyšší ta se usadila na 5400 za minutu. Optická mechanika je typu Blu-ray Disc Combo která umožňuje zápis i čtení na širokou paletu médií. V notebooku je také dostatek USB portů tich se do CS vešlo 3x USB 2.0, Notebook nedisponuje klasickou čtečkou paměťových karet ale naleznete zde slot pro Memory Stick kartu a SD kartu. K okolí se připojíte pomocí síťového adaptéru IEEE1394 s rychlostí 400MB/s, bezdrátovou síťí Wi-Fi 802.11 a/b/g která má maximální dosah 100metrů a přenosová rychlost činní 900 MB/s. Nebo můžete využít Bluetooth 2.1 + EDR s maximálním dosahem 10 metrů.

 


Nebylo by to VAIO aby nemělo ty nejlepší dostupné materiály pro své CSko. Tím je bezesporu i velmi kvalitně zpracovaná klávesnice na které se s radostí pracuje. Klávesnice je speciálně navržená pro něžné pohlaví kde dámy jistě ocení psaní na klávesnici i s delšími nehty. Ale notebook rozhodně není jen pro ženy, i muž ocení výkon a design tohoto stroje. Model se prodává v různých barevných provedení kde si určite každý vybere tu svou.

 

O tom že tento notebook je opravdu jeden ze špiček v oblasti multimédií je i použití senzorového dotykového ovladače AV s kterým máte přehrávání filmů a hudby opravdu na dosah prstů.

Pokud vás tento krasavec okouzlil tak si na jeho nákup připravte kolem 27 tisíc korun. Je to poměrně velká částka ale za kvalitní design a silný stroj s logem VADO určitě stojí za to.

Pokud máte zájem o tento notebook tak si ho můžete objednat na:  www.obchodni-dum-praha.cz/

Speciály

Aktuality

Tiskové zprávy