Acer představuje novou řadu TravelMate 2700: posilte široký záběr svého podnikání.

Společnost Acer představila novou řadu Acer TravelMate 2700, která byla navržena především s ohledem na rostoucí nároky soukromých podnikatelů a uživatelů z malých a středně velkých firem, kteří jsou často na cestách a potřebují ke své práci nutně počítač.

Společnost Acer představila novou řadu Acer TravelMate 2700, která byla navržena především s ohledem na rostoucí nároky soukromých podnikatelů a uživatelů z malých a středně velkých firem, kteří jsou často na cestách a potřebují ke své práci nutně počítač. Tento výkonný, kompaktní a integrovaný multimediální počítač nabízí vysoký výkon pro náročné kancelářské aplikace, velký širokoúhlý displej s větší pracovní plochou pro práci nebo úžasné promítání filmů na DVD, jakož i komplexní funkce pro flexibilní komunikaci.
 
Acer TravelMate 2700 má více než dostatečný výkon pro provádění nejen náročných kancelářských a multimediálních aplikací, ale i několika úkolů současně, které využívají mainframe a klientské frontend aplikace s vysokými nároky na zdroje. Procesor Intel® Pentium® 4 s frekvencí až 3,0 GHz a 512 KB L2 cache, paměť 256/512 MB DDR333 s možností rozšíření až na 2 GB a volitelné profesionální operační systémy dokazují, že Acer TravelMate 2700 nabízí flexibilitu, vysokou výkonnost, rychlé výsledky a bezproblémovou mobilitu bez nežádoucího přerušování, zdlouhavého zavádění a čekání.

Acer TravelMate 2700 poskytuje uživatelům, kteří kladou důraz především na cenu, progresivní mobilní technologii, jež jim umožní nabízet zákazníkům nové, přizpůsobené služby a navázat s nimi pevné vztahy. Výkonné integrované multimediální funkce a komplexní možnosti připojení notebooku Acer TravelMate 2700 zprostředkují profesionálním uživatelům na cestách veškeré informace, které potřebují při práci mimo kancelář a jež jim pomohou zlepšit pracovní postupy, efektivitu a rentabilitu.

Notebooky řady Acer TravelMate 2700 představují integrované multimediální řešení pro snadné provádění nejmodernějších kancelářských aplikací. Klasický displej 15” XGA TFT s rozlišením 1024 x 786 bodů nebo širokoúhlý displej 15,4" WXGA TFT LCD s rozlišením 1280 x 800 bodů a zobrazením s poměrem stran 16:10 nabízí více než dostatečnou pracovní plochu pro efektivní využívání multitaskingu. ATI Mobility™ Radeon™ 9000 IGP až se 64 MB sdílenou pamětí zajišťuje dostatečný výkon pro pestré prezentace i názorné multimediální ukázky, které lze připravit s překvapující jednoduchostí a minimálními technickými znalostmi. Komplexní vybavení vstupními a výstupními porty včetně čtyř portů USB 2.0, portu audio line-out, infračerveného portu (FIR) a jednoho slotu PC Card typu II dokazuje, že Acer TravelMate 2700 má vše, co byste mohli požadovat, abyste se odlišili a získali konkurenční výhodu.

Acer TravelMate 2700 využívá nejmodernější výsledky vývoje v oblasti mobilní technologie a tím umožňuje organizacím, vedoucím pracovníkům a pracovním skupinám držet krok s posledními změnami ve světě obchodu. Notebook vybavený integrovaným homologovaným modemem 56K ITU V.92 umožňuje jediným kliknutím připojit se k internetu a získat přístup k aplikačním i e-mailovým serverům v domácí síti prostřednictvím serverů se vzdáleným přístupem.  Jakmile se vrátíte do kanceláře, integrovaná flexibilní síťová karta 10-Base-T / 100-Base-TX  zprostředkuje velmi rychlé připojení k místní síti, přístup k distribuovaným i centrálním aplikacím a k internetu prostřednictvím linky ADSL. Některé modely Acer TravelMate 2700 jsou rovněž vybaveny integrovanou technologií IEEE 802.11g, která zajišťuje úplnou bezdrátovou mobilitu a trvalé připojení na místech s přístupovými body.

Notebooky Acer TravelMate 2700 jsou dodávány s předinstalovaným operačním systémem Microsoft® Windows® XP Professional v české verzi. Klávesnice je doplněna klávesami Euro a ukazovacím zařízením TouchPad.

Notebooky Acer TravelMate 2700 jsou rovněž dodávány s mnoha doplňkovými programy včetně výkonného software Norton Antivirus®, který lze aktualizovat přímo na internetu, Acer Launch Manager, Acer eManager, Acer System Recovery CD, OneButton Recovery, Adobe® Reader®, Cyberlink® PowerDVD™ a NTI CD-Maker™.

Na českém a slovenském trhu jsou v prodeji modely:

TravelMate 2701LC
Procesor Intel® Pentium® 4 2,8 GHz, Microsoft® Windows® XP Professional Edition v české verzi, 15” TFT, 512 (2x 256) MB DDR SDRAM, 40 GB HDD, DVD-CDRW, LAN, modem - 32 990 Kč**/ 42 590 Sk**

TravelMate 2702WLMi
Procesor Intel® Pentium® 4 3,0 GHz, Microsoft® Windows® XP Professional Edition v české verzi, 15,4” TFT, 512 (2x 256) MB DDR SDRAM, 40 GB HDD, DVD+/-RW, LAN a WLAN, modem - 36 990 Kč**/ 47 590 Sk**

Na notebooky řady Acer TravelMate 2700 je poskytována standardně jednoletá mezinárodní záruka.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy