ASUS série A6000N – výkonný notebook s vestavěnou web kamerou a mikrofonem

Společnost ASUSTeK Computer oznámila uvedení nové řady notebooků, s označením A6000N, na český a slovenský trh. Notebooky ASUS A6000N jsou vybaveny webovou kamerou, mikrofonem a exkluzivní funkcí GameFace Live pro videokonferenci, která poskytuje mimořádné interaktivní zážitky.

Tyto nejnovější notebooky mají velké širokoúhlé (16:10) displeje s úhlopříčkou 15,4“ a výkonnou grafiku integrovanou na základní desce, což je předurčuje k provozování multimediálních aplikací, sledování videa nebo práci s grafikou.

Vestavěná webová kamera a mikrofon
Ať už se právě nacházíte doma, v hotelovém pokoji, internetové kavárně nebo na letišti, prostě kdekoliv, kde máte k dispozici připojení k Internetu, můžete využít pro práci i zábavu výhod videokonference. Potíže s nošením webové kamery a externího mikrofonu jsou u notebooku ASUS A6000N vyloučeny, protože obě tyto zařízení jsou v něm zabudovány.

GameFace Live – dívej se a hovoř se svými spoluhráči a protivníky
Tato technologie nabízí jedinečné interaktivní zážitky při hraní počítačových her. ASUS GameFace Live je světově první audio/video komunikační řešení pro hraní DirectX PC her, určené pro více hráčů. Umožňuje současné připojení až osmi hráčů, kteří spolu mohou komunikovat a vidět se navzájem během hraní počítačových her.


Výkonný procesor a grafika
ASUS A6000N je vybaven moderním procesorem Intel Pentium M 715 – 765 a výkonnou grafikou integrovanou na základní desce. Notebook je tak možno použít pro práci i s aplikacemi náročnými na výpočetní výkon a grafiku, hravě si poradí s 3D herními aplikacemi nebo videem.

Požitek z hudby bez potřeby spouštět OS
ASUS Audio DJ nabízí okamžitou možnost poslouchat oblíbenou hudbu, bez nutnosti spuštění operačního systému. Ovládací panel nabízí podobné možnosti, jako najdete u klasického CD přehrávače. Najdete zde funkce play, pause, stop, fast forward, rewind a samozřejmě také ovladač hlasitosti.

I detaily jsou důležité
Touchpad s poměrem stran 16:10 je přizpůsobený širokoúhlému displeji, který má také poměr stran 16:10. Navíc nabízí speciální design, který zamezuje usazování prachu a nečistot v rozích.


Doprovodný obrázek


Doprovodný obrázek


Parametry ASUS A6000N:
- Displej: 15“/15,4“ XGA/WXGA
- OS: Microsoft Windows XP Home/Professional
- CPU: Intel Pentium M 715 – 765
- HDD: 30/40/60/80 GB
- Čipset: Intel 855GME
- Paměť: DDR333, max. 1 GB
- WLAN: 802.11b/g
- Rozhraní a konektory: 4x USB, 1x TV-out, 1x čtečka paměťových karet (SD, MMC, MS, MS PRO), 1x webová kamera
- Rozměry a hmotnost: 354 x 284 x 35,2 mm; 2,6 – 2,85 kg

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy