ASUS uvedl Lamborghini notebook

Společnost ASUSTeK Computer Inc. (ASUS) v České Republice oficiálně představila nový luxusní notebook Lamborghini. Stalo se tak na tiskové konferenci, která proběhla dne 28. února 2006 ve stylových prostorách restaurace Jet Set.Na tiskové konferenci byly za účasti zástupců společnosti ASUS a několika desítek novinářů představeny poslední výsledky práce jejího špičkového designérského týmu.

Společnost ASUSTeK Computer Inc. (ASUS) v České Republice oficiálně představila nový luxusní notebook Lamborghini. Stalo se tak na tiskové konferenci, která proběhla dne 28. února 2006 ve stylových prostorách restaurace Jet Set.

Na tiskové konferenci byly za účasti zástupců společnosti ASUS a několika desítek novinářů představeny poslední výsledky práce jejího špičkového designérského týmu. K vidění byly klasické modely, například notebooky řad A7 nebo W5, ovšem zlatým hřebem odpoledne bylo slavnostní odhalení notebooku Lamborghini a to rovnou ve dvou barevných provedeních - žluté a černé barvě. Oba notebooky byly prezentovány za velkého zájmu všech zúčastněných a každý si také mohl novinku zběžně vyzkoušet. Pro srovnání bylo vystaveno i samotné Lamborghini, kterým se designéři nechali inspirovat.

„Rozhodli jsme se spojit to nejlepší z obou značek, které představují nejvyšší kvalitu a výkon ve svém oboru,“ řekl Jeremin Hsieh, ASUS Country Manager. „Zájem odborné veřejnosti a kladné reakce na naši novinku nás utvrdily v tom, že jsme udělali krok správným směrem,“ dodal Jan Jirák, Marketing Specialist ASUS COMPUTER CR.

Podrobné technické informace o notebooku ASUS Lamborghini budou zveřejněny na nadcházejícím veletrhu CeBIT v Hannoveru. V prodeji na českém trhu bude v průběhu měsíce dubna.

Další informace o noteboocích a jiných produktech ASUS získáte na internetových stránkách společnosti www.asus.com nebo www.asus.cz.

_2

_2


Speciály

Aktuality

Tiskové zprávy