Barevné, kompaktní a krásné – to jsou počítačové reproduktory od Sony

Modernizujete stávající počítačovou sestavu nebo rozšiřujete možnosti svého notebooku?

Praha, 27. listopadu 2008Barevné, kompaktní a krásné – to jsou počítačové reproduktory od Sony

•    Široký výběr ze čtyř nových modelů
•    Vynikající zvuková kvalita – kompaktní, úsporné rozměry
•    Stylový vzhled a barvy, ze kterých si vybere každý podle svého vkusu, a které vhodně doplní každý styl interiéru

Nová generace počítačových reproduktorů Sony nabízí působivou kombinaci kvality a přitažlivého vzhledu. Řada SRS se může pochlubit jak konstrukcí, která využívá bohatých zkušeností společnosti Sony se špičkovým zvukem pro audiofily, tak moderním designem pro současný digitální věk.

Lynda Lamraoui, evropská produkt manažerka pro PC příslušenství říká: „Vynikající a velmi přitažlivý design počítačů a notebooků Sony VAIO byl vždy příkladem pro ostatní. Řada reproduktorů SRS nabízí totéž: dokonalou techniku ukrytou pod pláštěm výjimečného designu. Najdete zde vše od extravagantních barev po dokonale vyváženou umírněnost.“


Reproduktory SRS-D25 jsou dokonalým ztělesněním klíčových vlastností nových modelů. Sada tří kompaktních, ale výkonných reproduktorů poskytuje celkově 25 W jasného a energického zvuku, který se výborně hodí pro poslech hudby, hudebního doprovodu k filmům a hry. Součástí je subwoofer s unikátním designem „krabice na klobouk“  a výběr ze čtyř barev: Urban Black (černá), Luxury Pink (růžová), Blazing Red (červená) a Pure White (bílá). Každý si může vybrat variantu, která se nejlépe hodí k jeho produktu řady VAIO či stylu interiéru a nejvíce odpovídá jeho vkusu. Vedle snadno přístupných vestavěných ovládacích prvků je užitečnou vlastností i dvojí vstup pro připojení počítače i přenosných zařízení. Vnitřní magnetické odstínění omezuje rušení zvuku interferencí z počítačů i monitorů a zajišťuje maximálně čistý a přirozený zvuk.

 Naproti tomu model SRS-M50 nabízí snadnou přenosnost pro ty, kdo cestují se svými MP3 přehrávači a notebooky. Dvoudílná stereo sestava o výkonu 5 W vyniká kompaktními rozměry a hmotností pouhých 0,27 kg. Užitečné konstrukční prvky umožňují spojit reproduktory k sobě pro snadné přenášení a uložení kabelů a zástrčky do integrované přihrádky. Volba napájení ze sítě nebo pomocí baterií (interní box na 3 baterie velikosti AAA) dává možnost svobodného a pohodlného používání kdekoliv. I přes své malé rozměry nabízí reproduktory SRS-M50 dostatečně hlasitý zvuk s hutnými basy. Na výběr jsou tři barvy: Urban Black (černá), Luxury Pink (růžová) a Pure White (bílá).

 Elegantně štíhlá dvojice reproduktorů SRS-Z50 je ideální pro ty, kteří potřebují ušetřit místo na pracovním stole, ale přesto chtějí kvalitní počítačovou audiosoustavu, která bude vypadat skvěle. Každý z reproduktorů obsahuje 38mm neodymovou budicí jednotku s basreflexem pro bohatou reprodukci hlubokých tónů. Integrovaný zesilovač poskytuje 5 W celkového zvukového výkonu, což je dostatečné pro hudbu, filmy i hry. Magnetické stínění omezuje rušení zvuku a dvojice vstupů umožňují vedle počítače připojit i telefon nebo MP3 přehrávač. Součástí je sluchátkový výstup, který využijete ve chvílích, kdy potřebujete nerušit. Tento model je k dostání v černé (Urban Black) nebo bílé (Pure White).

 

 
Pro ty, kteří chtějí mít na svém stole ten nejlepší zvuk, je určen model SRS-Z100. Tento systém dvou aktivních reproduktorů poskytuje výborný zvuk a stejně dobře i vypadá díky klasickému minimalistickému designu v černé povrchové úpravě. Každý z reproduktorů obsahuje středovou budicí jednotku s basreflexem pro lepší odezvu hlubokých tónů a výškový reproduktor pro čisté a jasné podání vysokých frekvencí. Celkový výkon 20 W zajišťuje zvuk bez kompromisů ideální pro poslech hudby. Systém disponuje všemi potřebnými vlastnostmi od magnetického stínění až po dvojici vstupů a sluchátkový výstup. Aktivní zesilovač je vybaven funkcí Bass Boost, která vám v pravou chvíli nabídne basové frekvence, až se bude třást podlaha.

 

 

 

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy