LIFEBOOK Q2010 od Fujitsu Siemens Computers

Dokonalá symbióza: společnost Fujitsu Siemens Computers představila na ženevském autosalonu Geneva Motor Show v pondělí 28. února svůj nový LIFEBOOK Q2010. Tento notebook šitý na míru pro ředitele ztělesňuje dokonalou kombinaci špičkového designu a prvotřídních materiálů s nejnovější mobilní technologií.

Ženeva, Švýcarsko, 28. února 2006 – Dokonalá symbióza: společnost Fujitsu Siemens Computers představila na ženevském autosalonu Geneva Motor Show v pondělí 28. února svůj nový LIFEBOOK Q2010. Tento notebook šitý na míru pro ředitele ztělesňuje dokonalou kombinaci špičkového designu a prvotřídních materiálů s nejnovější mobilní technologií.

Model LIFEBOOK Q2010 byl navržen manažery pro manažery. Představuje dokonalou kombinaci tvaru, funkcí a stylu a disponuje veškerou potřebnou konektivitou. Je vyroben z prvotřídních materiálů, má nízkou hmotnost a vejde se do každé diplomatky. Společnost Fujitsu Siemens Computers je jedním z prvních velkých dodavatelů, kteří na trh uvádějí model s vestavěnou podporou sítí UMTS, zajišťující přístup k datům a možnost telefonování kdykoli a kdekoli. Kompaktní LIFEBOOK Q2010 váží pouhý kilogram a při velikosti shodné s formátem A4 má na výšku jen 20 mm! LIFEBOOK Q2010 byl navržen pro špičkové manažery, kteří touží po stylovém počítači s dostatečným výkonem. Je vyroben z nejlepších materiálů: s titanovými pantíky, tělem z hořčíkové slitiny a lakovaným povrchem jako u koncertního křídla. LIFEBOOK Q2010 je ideálním mobilním společníkem pro manažery a výkonné vedoucí pracovníky, kteří jsou většinu pracovního času v pohybu.

„O našich požadavcích a o tom, jak jim nejlépe dostát, jsme průběžně diskutovali s našimi laboratořemi a s kolegy v Japonsku. Výsledkem je velmi exkluzivní notebook, který dokonale spojuje výjimečný design s nejnovějšími technologiemi,“ poznamenal výkonný viceprezident divize Volume Products & Supply Operations společnosti Fujitsu Siemens Computers. „Protože jsme se snažili míry notebooku udržet co nejmenší, vypustili jsme interní optickou mechaniku. Namísto ní umožňuje rychlý a bezdrátový přístup k datům podpora UMTS. Pro mě je LIFEBOOK Q2010 skvělým doplňkem našeho portfolia mobilních produktů, které nám po léta získává přízeň zákazníků – právě díky podobným všestranným, chytrým a po technologické stránce inovativním řešením.

Hlavní technické údaje:
- WXGA-TFT displej s úhlopříčkou 12.1’’
- zabudovaná podpora UMTS umožňující přístup k datům a telefonování
- vestavěné moduly WLAN a Bluetooth
- podpora technologií VoIP (Voice over IP) a vestavěný duální mikrofon
- využívá mobilní technologie Intel® Centrino® s procesorem Core™ ULV (ultranízké napětí) a čipovou sadou Intel 945GMS
- šestičlánková baterie umožňuje až 8 hodin provozu bez napájení
- replikátor portů s vestavěnou DVD vypalovačkou na dvouvrstvá média
- špičkové zabezpečení s integrovaným snímačem otisku prstu a programovým vybavením SmartCase™ Logon+ a TPM modulem 1.2

Nový LIFEBOOK Q2010 bude vyroben v limitované sérii. Dostupný bude v druhé čtvrtině roku 2006 za cenu přibližně 115 tisíc korun bez DPH.

_1

_2


LIFEBOOK Q2010 od Fujitsu Siemens Computers

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy