Maximální mobilní zábava od UMAXu

UMAX představuje další z řady nadupaných multimedálních notebooků VisionBook® 5700WSC. Nový atraktivní design, úžasný širokoúhlý displej s úhlopříčkou 17“, rozlišením 1680 x 1050 bodů s leštěným povrchem, výkonná grafická karta ATI Radeon X800, hybridní TV Tuner (analog/digital), maximální výbava i konektivita včetně Bluetooth i Wireless LAN jsou neodolatelnými benefity tohoto nového modelu

V Praze 20. 10. 2005

Nový VisionBook® 5700WSC je navržen jako digitální multimediální centrum, které kombinuje výkonný notebook s domácím zábavním centrem. Základními stavebními prvky jsou širokoúhlý displej s úhlopříčkou 17“, technologie Intel® Centrino® 2. generace (Sonoma), v současnosti nejvýkonnější grafická karta ATI Mobility Radeon X800 XT s 256 MB pamětí a v neposlední řadě možnost vybavit tento model hybridním TV Tunerem (včetně dálkového ovládání) pro příjem analogového i digitálního signálu. Na přední hraně notebooku naleznete také Audio DJ panel pro přehrávání audio nahrávek ve vypnutém stavu s podporou MP3 formátu.
Výbava i konektivita této novinky potvrzuje strategii Umaxu, nabízet maximum v daném segmentu. Pro připojení externích zařízení je připraveno FireWire rozhraní, 4x USB 2.0 konektory, PCMCIA slot typu II, TV výstup, digitální DVI výstup, Infra port a také výjimečný sériový port. Nechybí samozřejmě čtečka karet rozšířených formátů SD, MMC, MS a MS Pro. Zvukový systém se dvěma výkonnými reproduktory obsahuje podporu prostorového zvuku SRS/WOW, který oceníte například při přehrávání DVD filmů.
Zajímavostí tohoto modelu je také multifunkční slot, který umožňuje místo standardní DVD vypalovačky osadit notebook druhou baterií nebo dalším pevným diskem.
VisionBook® 5700WSC v základní výbavě s Intel® Pentium® M 760, 1GB DDRII, 80 GB diskem (5400ot.), DVD+/-RW mechanikou, Bluetooth, WiFi, XP Home stojí 65 438 Kč s DPH.
Záruka je 2 roky s možností rozšíření o další 1 rok.  Samozřejmostí je možnost sestavit si pomocí konfigurátoru (dostupný na webu nebo u prodejců) počítač přímo na míru.

Kontakt:
Jiří Matoušek – produktový manažer
jiri.matousek@umax.cz
tel.: 284 000 135

Helena Schejbalová – marketingový manažer
helena.schejbalova@umax.cz
tel.: 284 000 136

Speciály

Aktuality

Tiskové zprávy