Něco pro nadupané uživatele

UMAX uvádí na český trh novinku VisionBook® 5900WSX, která posunuje hranice možností přenosných počítačů, tentokrát zejména v segmentu vysoce výkonných notebooků. Základní charakteristikou tohoto modelu je doposud největší notebookový širokoúhlý displej s 19“ úhlopříčkou a rozlišením 1680x1050 (Glare Type – super leštěný povrch). Dále zejména použití dvou výkonných grafických karet nVidia GeForce Go 7800GTX, pracujících v tzv. SLI režimu.

Základní charakteristikou tohoto modelu je doposud největší notebookový širokoúhlý displej s 19“ úhlopříčkou a rozlišením 1680x1050 (Glare Type – super leštěný povrch). Dále zejména použití dvou výkonných grafických karet nVidia GeForce Go 7800GTX, pracujících v tzv. SLI režimu. SLI technologie, známá zatím pouze ze stolních počítačů, umožňuje zapojit dvojici grafických karet do tandemu, přičemž každá z nich počítá pouze část (okolo 50 %) 3D obrazu. Teoreticky tak lze dosáhnout až dvojnásobného grafického výkonu. VisionBook 5900WSX je poháněn plně 64-bitovým mobilním procesorem AMD Turion ML-40, který pracuje na frekvenci 2,2 GHz.

Maximální konektivita včetně DVI výstupu, Card Readeru, bezdrátových adaptérů Bluetooth i Wireless LAN je zde samozřejmostí a nechybí pro UMAX typická vestavěná kamera ve víku displeje (rozlišení 1,3 MPixel). Ve výbavě naleznete také Dual DVD vypalovačku se schopností nahrát i dvojvrstvá média. O nadprůměrný zvuk se postarají 4 reproduktory včetně subwooferu s podporou technologie SRS/WOW 3D. Na přání lze notebook vybavit hybridním TV Tunerem (včetně dálkového ovládání), který je připraven přijímat analogový i digitální signál.

VisionBook® 5900WSX v základní výbavě s AMD Turion 64 ML-40, 1 GB DDR 400, 100 GB SATA, DVD+/-RW mechanikou, Bluetooth, WiFi, XP Home stojí 101.138 Kč s DPH.

Záruka je 2 roky s možností rozšíření o další rok. Samozřejmostí je pomocí konfigurátoru (dostupný na webu nebo u prodejců) sestavit si počítač přímo na přání.

_1

_2


Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy