Nová prodejní místa Apple Reseller Setos

Rostoucí zájem o produkty Apple vede k otevírání nových specializovaných obchodů

Produkty společnosti Apple Computer jsou díky nově otevřeným obchodům a prodejním místům u nás stále dostupnější. Jen v Praze během minulého a letošního roku zahájilo prostřednictvím dealerských společností prodej několik obchodů specializujících se na produkty společnosti Apple. Tyto nově vznikající prodejny Apple Reseller, které otevírají významní prodejci produktů Apple, nabízejí kompletní portfolio hudebních přehrávačů iPod a dále počítačů určených pro spotřebitele jako jsou Mac mini, iMac a MacBook. Zákazníkům rovněž poskytují širokou nabídku příslušenství a kvalitní prodejní a poprodejní servis. Stále více obchodů tohoto druhu vzniká i ve velkých pražských obchodních centrech.

Nejnovější z těchto prodejen jsou dva obchody Apple Reseller Setos, které se nacházejí  v přízemí Centra Černý Most a v 1. podlaží nákupního centra Chodov. Společnost Setos, významný dealer společnosti Apple na českém trhu, v nich zahájila prodej během září a října tohoto roku. Tyto nově vzniklé prodejny posunují tradiční přístupy k prodeji naprosto jiným směrem. Interiér prodejen Setos – Apple vyniká originalitou a estetickou nápadností, která budí dojem otevřenosti a láká k návštěvě.

Setos - Černý Most


Ředitel společnosti Setos, Jiří Bejšovec k otevření říká: "Chceme zákazníkům přinášet příjemný a zajímavý kontakt s produkty Apple, včetně odborné podpory na našich prodejních místech. Za největší výzvu považuji pokračování v naší filosofii „být nejlepší“ a to i za podmínek stále se zvyšující konkurence na trhu."

„Nově vznikající obchody s produkty Apple jsou odpovědí na rostoucí zájem a poptávku po iPodech, příslušenství a počítačích Mac, určených pro domací uživatele,“ dodává Jason King, obchodní ředitel společnosti Czech Data Systems s.r.o., která v České republice zastupuje značku  Apple. „Po přechodu na procesory Intel zaznamenáváme zvýšený zájem o notebooky MacBook a počítače Mac mini a iMac.“

Mezi další významné dealery společnosti Apple, které provozují vlastní prodejní místa, se řadí společnosti Jarpol a Tauer. První z nich provozuje již druhým rokem prodejní stánek v obchodním centru Metropole Zličín v Praze 6. Stánek společnosti Tauer se nachází ve 3. patře Paláce Flora na Vinohradské ulici. Obě tato prodejní místa prochází významnou renovací designu a stejně jako ostatní specializované obchody Apple, poskytují špičkové služby uživatelům a zájemcům, kteří si produkty společnosti Apple oblíbili, nebo se s nimi chtějí teprve seznámit.  

Kromě již zmíněných prodejních míst fungují v naší republice i další. Kde všude je tedy možné Apple produkty zakoupit?


Apple Premium Resellers:
Apple Center MacSource (Praha 5, Nádražní 25, stanice metra Anděl)
Apple iStyle Brno (Brno, Sukova 5, vedle Centra)
Apple v Bontonlandu (Megastore Bontonland Praha, Václavské náměstí)

Apple Authorised Resellers:
Setos (Centrum Černý Most a Chodov)
Tauer (OC Flora)
Jarpol (OC Metropole Zličín)

Maloobchodní řetězce:
Datart International
Electroworld  
K+B.

Apple Online Store store.apple.cz

Setos - Černý Most

Setos - Černý Most

Setos - Chodov

Setos - Chodov

Setos - ChodovSpeciály

Aktuality

Tiskové zprávy