Nová řada stolních počítačů Acer Aspire pro domácí použití

Společnost Acer, která je čtvrtý největší prodejce na světovém trhu IT (zdroj: údaje společnosti Gartner za 2. čtvrtletí 2006), se zabývá výzkumem a vývojem řešení, která sbližují informační technologie se světem multimédií a digitálních aplikací.

Vzhledem k tomu, že trh IT se neustále vyvíjí, osobní počítače jsou ve stále větší míře považovány za prostředek sbližování funkcí a možností, které nabízejí současné digitální technologie. Společnost Acer reagovala na tuto rostoucí poptávku návrhem a vývojem řad stolních osobních počítačů, které se vyznačují novými rozměry, doplňkovými funkcemi a vynikající spolehlivostí.

Stolní počítače nové řady Acer Aspire byly navrženy tak, aby nejen splňovaly nároky zákazníků, ale aby se také hodily do bytu. Prostředí, v němž má být používán osobní počítač, určuje jeho základní funkce. Z toho důvodu společnost Acer rozdělila nabídku stolních počítačů podle toho, kam má být umístěn: do obývacího pokoje, do studovny, dětského pokoje anebo do jiné místnosti v domácnosti.

Společnost Acer navrhla specifická řešení, která splní jakékoli požadavky.

Doprovodný obrázek

Pro uživatele, kteří chtějí dosáhnout skutečného sblížení digitálních technologií, je určen nový přístroj Acer Aspire iDea, mediální centrum, které svým tvarem, elegantním vzhledem a neobyčejně tichým provozem představuje jedinečný doplněk i těch nejstylovějších obývacích pokojů. Systém pro skutečnou digitální zábavu Aspire iDea představuje reakci na stále sílící volání zákazníků, kteří požadují zařízení pro domácí zábavu se snadnou obsluhou a jednoduchým propojením s dalšími přístroji.

Aspire iDea předznamenává novou éru elegantních přístrojů pro domácí zábavu. Přístroj, který se vyznačuje kompaktním provedením a krásnými tvary, spojuje vysokou přesnost s nadčasovým vzhledem v neobyčejně nízké skříni. Využití nejmodernější technologie s nízkou spotřebou umožnilo přeměnit neskladný domácí počítač na jedinečné zařízení pro zábavu - Aspire iDea.

Elektronika s nízkou spotřebou zajišťuje, že Aspire iDea dosahuje za provozu hlučnosti pouhých 23 dBA v klidovém stavu (28 dBA při plném zatížení), a tedy není téměř slyšet na rozdíl od mnoha jiných mediálních center PC. Přístroj Aspire iDea, který je plně kompatibilní s nejmodernější technologií Intel Viiv a je dodáván s předinstalovanou nejnovější verzí Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005, umožňuje uživatelům jedinečným způsobem sledovat, spravovat a předvádět digitální obsah a získat okamžitý přístup k neomezenému potenciálu rychle rostoucí online zábavy.

Uživatelům, kteří raději dávají přednost tradičním domácím osobním počítačům vybaveným multimediálními funkcemi poslední generace, doporučuje společnost Acer počítače řady Acer Aspire E a Acer Aspire T. Počítače obou řad, které jsou ideální do studovny nebo i do dětského pokoje, jsou vybaveny nejmodernějšími a nejvýkonnějšími technologiemi, které jsou umístěny v elegantní skříni. Počítače řady Acer Aspire E a Acer Aspire T jsou navrženy s ohledem na intuitivní a jednoduché ovládání a umožňují uživateli snadno využívat veškeré možnosti při práci i při zábavě. Počítače obou řad nabízejí nejvyšší výkon, rozšiřitelnost, flexibilitu a zabezpečení dat. Např. možnost použití až čtyř pevných disků díky podpoře technologie RAID zaručuje, že v případě poškození jednoho disku nedojde ke ztrátě ani jediného bitu.

Počítač Aspire řady E nedávno získal cenu za design Red-Dot, jedno z nejprestižnějších ocenění vynikajícího designu.

Společnost Acer předjímá potřeby zákazníků a nabízí jim řešení založená na novém způsobu využití osobního počítače. Nová řada stolních osobních počítačů Aspire L představuje skutečnou revoluci pro uživatele, kteří hledají prostorově úsporný, tichý osobní počítač s veškerými multimediálními funkcemi. Nová řada nabízí dokonalou rovnováhu mezi špičkovým výkonem a kompaktním provedením bez zhoršení funkčnosti a efektivity. Tyto počítače, které jsou až desetkrát menší než běžné stolní osobní počítače, zaručují snadnou obsluhu, kterou zvládnou všichni členové rodiny, a nepůsobí rušivě, ať už je umístíte kdekoli v domácnosti.

Speciály

Robertův sloupek

Aktuality

Vysvětlení pojmů

Tiskové zprávy